р. Горинь

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення BenichkaLaden » 09 липня 2012, 12:30

7 та 8 липня відпочивали з друзями на дачі товариша в Бугрині. Рибалили на Горині, в улові в основному густера на долоню, хоча траплялись бонуси 0,5 кг.
Власник дачі освоював нахлист, в його активі перша риба головень грам на 300.
Живу на рибалці, в Рівному проживаю.

Подякували: 5 [Показувати]
BenichkaLaden
Бувалий
Бувалий

Непрочитане повідомлення Вова2008 » 15 липня 2012, 10:43

Був в Воскодавах.чотири рибки 3 клограми.
в рибалці як і в інтимному житті головне процессссс!!!!!
Вова2008
Ледар
Ледар

Непрочитане повідомлення os1 » 15 липня 2012, 11:33

А з цього місця детальніше... будь ласка :pisa_tel:
os1
Місцевий
Місцевий

Непрочитане повідомлення stal1n » 18 липня 2012, 10:45

Вова2008 написав:Був в Воскодавах.чотири рибки 3 клограми.

нотаріально завірене фото пред'явіть будь ласка для пущої вірності :)
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
stal1n
Бро
Бро

Хто: Карасятник

Непрочитане повідомлення Вова2008 » 20 липня 2012, 18:30

я ж її не фотографую,а те ,що входить в розумні норми просто ЇМ!Не забуваючи при цьому мати ЗАДОВОЛЕННЯ від самогого процесу РИБАЛЬСТВА!!!!!
в рибалці як і в інтимному житті головне процессссс!!!!!
Вова2008
Ледар
Ледар

Непрочитане повідомлення os1 » 21 липня 2012, 23:18

якщо писати такий брЄд, то краще взагалі нічого не писати
os1
Місцевий
Місцевий

Непрочитане повідомлення AndreyK » 23 липня 2012, 13:04

Вова2008 написав:Був в Воскодавах.чотири рибки 3 клограми.
А в чём глубокий тайный смысл таких отчётов? Просто похвастаться?
Что за рыба, на что поймана, в каких условиях, какая прикормка и тп - об этом ни слова. Полезной информации абсолютный ноль. Чистый флуд.
os1 написав:якщо писати такий брЄд, то краще взагалі нічого не писати
Я бы сказал это другими словами, но с общим смыслом не могу не согласиться...

По теме - был в районе Рубче с SergeyON в ночь с пятницы на субботу. К сожалению, прогноз, который обещал дождь в субботу не раньше 9-10 утра, не оправдался, и капать начало уже с 6 часов, а ближе к 7 зарядил плотный дождик - пришлось срочно собираться и уезжать. Не смотря на перемену погоды клёв был, и неплохой, поклёвки практически сразу после падения кормушки - и на перловку, и на опарыш, и на пенопласт... Но, увы, размеры не радовали, практически всё пойманное - густёра "лаврушка", кроме неё было только пару рыбин размером с ладонь. :-( То ли место выбрали неправильно, то ли крупной рыбы там просто не было...

Подякували: 12 [Показувати]
AndreyK
Модератор
Модератор

Телефон: 0677966277

Непрочитане повідомлення os1 » 13 серпня 2012, 11:14

Напишу коротенький звіт, щоб підняти тему.
Був на Горині в суботу 11.08.12 в районі с.Рубче. Приїхав десь в 4.45, в 5.00 вже закинув фідера без прикормки на одного опариша. Поки замішував прикормку відбулася покльовка, так як було ще темно, то покльовку зразу не побачив, в результаті підлящик проковтнув гачка по саме немогу. Прийшлося робити операцію.
Десь з 6.00 до 8.00 був шалений кльов, але розміри риби не радували, мягко кажучи. Потім кльов почали вимикати і час від часу вмикати. Був до 17.00, покльовувало на протязі всього дня, з перервами на 5-10-15-20 хвилин.
Наживка - опариш і червоний червяк. При чому помітив, що зранку краще риба брала опариша, а вдень - червяка. Прикормка - суміш різних круп і мелені зернята.
Результат 31 рибка тараночного розміру, підлящик, густера, плотва і, як я зрозумів з іншої теми, білоглазка. Приблизно стільки ж відпущено меншого роміру.
Був один цікавий момент. Крім фідера я ще закинув донку, на яку начепив бутерброд з червяка і декількох опаришів. Стояла ця донка мертво довго, я вже думав перезакинути. Але в один прекрасний момент її почало гнути до води, я підбіг і почав тягнути, на тому кінці лески відчувалася потужна риба, яку я підвів до самого берега і вона зійшла. Думав, що лящ, але коли вийняв, виявилось, що на гачку висить напівживий, покусаний, покоцаний пічкур. До речі зранку хижак робив мерву на поверхні, верховодки розлітались в різні сторони.
ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення

Подякували: 18 [Показувати]
os1
Місцевий
Місцевий

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 » 13 серпня 2012, 11:37

Чітко, лаконічно, змістовно, всім вчитися писати такі звіти. Коли захочу освоїти фідер, знатиму до кого проситись в учні:))
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк

Подякував: 1 [Показувати]
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий

Непрочитане повідомлення NazarKO » 20 серпня 2012, 20:28

Не знав куди приліпити тому пишу тут.
Мабуть десь там над головою хтось дуже не хотів щоб я поїхав в суботу на риболовлю.До виїзду готувався заздалегіть(не був на риболовлі по сому десь 4 роки ) в напарникі беру свого кума домовились ще в понеділок, але в середу в нього ломається машина свою я продав так що :cry_ing: :cry_ing: :cry_ing: рибалку можна було запити холодною водою.Тут колега згодився їхати,ну думаю ура поїду.В п'ятницю вечором дзвінок"Нікуди не їду захворів :sh_ok: ".Ілюзії просто мега рибалки :ya_hoo_oo: :ya_hoo_oo: :ya_hoo_oo: мене не покидали ні на секунду,всю ніч не спав думав що робити.Зранку в суботу розкручую колег з машинами кажу заправляю,беру :dr_ink:,одним словом ол інклюзів,всі на морооооооооозі.Тут вечором один каже їдем.Сказать чесно було таке відчуття що мені Бентлі подарили. :ya_hoo_oo: :ya_hoo_oo: :ya_hoo_oo:
В 23:30 нарешті приперлись на Горинь:
Зображення
В 01:00 повністю розложились(донки,фідери,сало,помідори :-) і т.д.)
Зображення
вже тоді було зрозуміло що нічого не буде, і вечірній кльов ми пропустили,так що одностайно було прийнято рішення розвести багаття,
Зображення
та чекати ранішній кльов.
Зображення
До третьої години ночі клювала тільки :al_kana_ft:
Зображення
приблизно в 03:40 перша клювака яка принесла сомика десь 400грам котрий був відразу після фотосесії утоплений з проханням позвати тата або когось з старших для вияснення обставин(чому діти гуляють без батьків після 22:00 ;;-))) ;;-))) ;;-))) )Колега хотів забрати але я вговорив відпустити.
Зображення
Потім було ще пару менших братів 400грамового мабуть хотів розібратись без дорослих :du_el: :du_ma_et: :du_ma_et: :du_ma_et: прийшлось всіх втопити.
Зображення
На ранок кльювати взагалі перестало і колега почав ловити на фідер
Зображення а я пішов з спінінгом по березі.Я взяв на секретній водоймі два шнурки
Зображення
а Толік(мій колега) десь до двох кг підлящиків,густерки,і плотви.
В підсумок хочеться сказати що рибалка видалась просто супер,море позитиву від відпочинку,та спілкування з однодумцем,висока інтенсивність кльову,свіже повітря дало заряд хорошого настрою на довго.А те що нічого додому не привіз не біда я все одно риби не їм.

NazarKO

Непрочитане повідомлення AndreyK » 27 серпня 2012, 18:16

Ездил на речку вместе с yurik с утра в воскресенье 19 числа. Начали с поплавочек, но из-за поднявшейся после недели дождей воды и разросшейся за лето подводной растительности рыба, вероятно, изменила места стоянок. И там, где в прошлом году активно клевала мелочь - я полдня просидел почти без поклёвок. Единственная голавлиная поклёвка на горох осталась нереализованной, рыба не засеклась. Юра сидел немного ниже по течению и клёв у него был получше, впрочем он уже писал об этом в своём отчёте. Плюнув на поплавочку, ближе к обеду собрал фидер и стал искать рыбные места. Сел ещё ниже по течению, чем Юра - место там было не расчищено, и забрасывать пришлось прямо через нависающие над водой кусты. Условия не самые лучше, и частенько крючок оставался на ветках - ушло половина пачки. :-)
Хоть место на вид и было ничем не примечательным, без явных бровок и тп, но рыба там держалась. К этому времени у Юры клёв прекратился, зато у меня стало поклёвывать буквально сразу после заброса. В основном густёра грамм по 200, но было и несколько плотвичек и один подлещик грамм 300. Радует, что совсем мелочи практически не было. Через пару часов и у меня наступило длительное затишье, так что мы собрались и уехали домой. Но килограмма полтора к тому времени удалось надёргать.

ЗображенняЗображення

В пятницу 24 августа опять поехал туда же на ночёвку, на этот раз уже с SergeyOn. Я опять начал с поплавочки на горох, и на первом же забросе, пока я отвернулся слепить шар прикормки - поворачиваюсь, а поплавка уже нет - оказался маленький голавлик грамм 250. :-) Но после этого до самой темноты тишина. У Сергея сначала брала мелочь, но ближе к темноте стали попадаться и вполне зачётные густёры.
С запада надвигалась сильная гроза и небо постоянно озарялось вспышками. Не смотря на это - рыбка активно поклёвывала, хоть и не так часто, как хотелось бы. У Сергея поклёвки были чаще, у меня реже, но, тем не менее, было не скучно. Помимо фидера с опарышем забросил ещё один на червяка - на него было две поклёвки, один сомик сошёл под берегом, второго вытащил, он заглотил по самые гланды, а из глотки, кстати, выпал полупереваренный бычёк. В час ночи гроза достала и нас - пришлось минут 15-20 прятаться в палатке и переждать ливень, около двух часов сыпанул ещё один дождик, но небольшой - после этого небо очистилось, грозу пронесло, а мы пошли спать. Перед рассветом встали - но клёв как обрезало. За всё утром поймали только по пару рыбин (если не учитывать того, что просто зверски задалбывала вездесущая верховода - даже на кукурузу). Итого у меня почти 2 кило, у Серёги - почти 3. Впрочем, Сергей, я думаю, сам напишет ещё пару слов.

ЗображенняЗображення

Подякували: 9 [Показувати]
AndreyK
Модератор
Модератор

Телефон: 0677966277

Непрочитане повідомлення Chedenis1 » 30 вересня 2012, 21:39

Сьогодні в 5-ій ранку був на Горині в районі Любомирського моста. Кльов почався десь 6,30 і до 9,00. Результат: 16 штук всякої дрібноти (плотва, густера) розміром не вартої уваги, один гігантський рак, і один зачотний підлящик вагою 400 грам. Ловив на фідер, наживка опариш. Кльовом довольний, скучно не було.
P.S. Високої активності хижака вранці не бачив.

Подякували: 13 [Показувати]
Chedenis1
Нуб
Нуб

Непрочитане повідомлення SergeyOn » 08 жовтня 2012, 12:48

Всім привіт!
Відвідав в суботу горинь в районі Азота. ловив з 7-00 до 12-00.
З наживки кукурудза і опариш, прикормка своя.
Пісяля того як закинув 2 фідери ч-з хв 10 потяжка - мімо, і так раз 10. Потім витягнув одного ладошечного підлящика і за ним рака.
Тоді стало зрозуміло чому при досить непоганих потяжках кінчика, всі підсічки по нулях. На опариша витягнув три непоганих рака :hi_hi_hi:
кукурудзу ж просто збивало і все.
Сиділи ще двоє фідеристів - також по нулях. Ловити майже неможливо, після закиду оснастки проходить десь 5 хв і гачок "чистий".

Я думаю що зараз навіть горох не спасе, раки обдовбуть все. :kli_ny:
Рыба не клюет, потому что у нее клюва нет!!!

Подякували: 14 [Показувати]
SergeyOn
Балакучий
Балакучий

Телефон: 063-477-93-16

Непрочитане повідомлення Юра » 10 жовтня 2012, 08:54

SergeyOn написав:Я думаю що зараз навіть горох не спасе, раки обдовбуть все. :kli_ny:

Підтверджую. Від раків нема спасіння, але є два виходи: або ловити раків :-) або ловити без прикормки, але тоді можна просидіти взагалі без покльовки.
Юра
Боєць
Боєць

Непрочитане повідомлення stal1n » 10 жовтня 2012, 11:13

не забуваємо про класику:

Много бросать привады отнюдь не следует, чтобы не закормить рыбу; кроме того, она должна быть свежая, так как испортившийся корм карпы берут неохотно, а сытые не берут вовсе. Прокисшая привада привлекает только раков, которые и без того очень часто надоедают рыболовам, заставляя их напрасно подсекать, оправлять насадку, перезакидывать удочку и отпугивать этим крупную рыбу. Во избежание подобных фальшивых тревог бросают поодаль кусок испортившегося мяса или застреленную птицу: раки, предпочитая мясо растительным веществам, оставят в покое приваду и насадку.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.

Подякували: 6 [Показувати]
stal1n
Бро
Бро

Хто: Карасятник

Поперед.Далі

Повернутись до Звіти

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]