Законодавчі ініціативи громадскості

офіційна інформація, документи
Правила форуму
Ініціатива Чиста Устя

Телефон гарячої лінії Рівнерибоохорони 0(362) 63-39-32
email rivneryboohorona@gmail.com
"Телефон довіри" відділу запобігання та протидії корупції в органах рибоохорони 0(63) 982-24-62

Усіх небайдужих громадян просимо повідомляти журналістів телеканалу „Рівне1” про випадки браконьєрства за телефоном 0362-623-501

Продаж сіток на ринках м. Рівного

Непрочитане повідомлення EXPERT » 16 травня 2009, 15:38

Сьгодні робив рейд по ринках мю Рівне. До кого звертався за допомогою сфотографувати порушників ввічливо відмовили. Свого фотоапарату немаю, отже будем без фотоссесії.
Ринок АНДРІЇВСЬКИЙ - виявлено два факти продажу сіток.
Після розяснювальної роботи та вручення постанови міськради від 06.03.2008 року, за номером №1380, сітки з продажу вилучені.
Ринок ЦЕНТРАЛЬНИЙ - фактів продажу сіток не виявлено, потенційним продавцям вручена постанова.
Ринок МОРІОН - фактів продажу сіток не виявлено, потенційним продавцям вручена постанова. Ще тиждень тому зі спостережень на МОРІОНІ торгували.
Ринок ТОРГОВИЙ РЯД - фактів продажу сіток не виявлено, потенційним продавцям вручена постанова.
На інших ринках біля ЦЕНТРАЛЬНОГО - фактів продажу сіток не виявлено, потенційним продавцям вручена постанова.
РЕЧОВИЙ РИНОК - фактів продажу сіток не виявлено, потенційним продавцям вручена постанова.
Ринок ДИКОГО - фактів продажу сіток не виявлено, потенційним продавцям вручена постанова.

Маю домовленність з органами рибоохорони та внутрішніх справ про рейди з метою додержання законодавства.

Повний текст постанови міськради викладу на днях для ознайомлення, хто не читав.
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
 
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС

Непрочитане повідомлення KYM » 17 травня 2009, 11:24

artcool написав:...Ще необхідно врахувати те що у кожного торговця є сімя,яку необхідно кормити!!! І,напевно, якщо робити вибір між сімєю і рибалкою, самі розумієте на чию сторону впадуть ваги!!!!...

Виходить треба кормити його (бідненького торговця) сім"ю, він же вкалує сутками, носить важке каміння на каменоломні на благо суспільства, а не сидить на базарі "курить" з чистими руками, які лише гроші і рахують і не сильно напружуються... Треба його, маленького зайчика біднесенького, пожаліти і не докучати йому різного роду Постановами, хай торгує, отримує відсоток з продажу браківських знарядь, а чесні рибакі нехай палять свої нерви, коли чіпляють сітку і позбуваються своїх приманок (дорогих чи не дуже...), нехай ті сітки, які він продав отримавши невеличкий відсоток, стануть бракам у нагоді і будуть надійним капканом для сотень рибин, які, в свою чергу, стануть товаром на базарі і принесуть доход браківським скупникам...
Лозунг "Піднімемо сім"ї "чесних" торговців! - в життя! Ура, товарісчі!

...бачиш стоїть сітка , береш найдорожчий "воб" - спеціально зачіпляєш за сітку і розпочинаєш з нею боротьбу - хто кого - якщо твоя снасть сильніша,то дістаєш і спалюєш з приговором на висипку господара сітки!!


Сітку з води має право "знімати" (вилучати, изымать) лише працівник вповноваженного на те органу, самовільне "зняття" сітки (рибалкою ...) є порушенням законодавства (хоч я і розумію, що так краще і, в принципі, потрібно... можливо..., але висловлюю думку з точки зору закону ), не можемо ми давати поради (протизаконні) на тему - що робити з сіткою. Сітка, яка знаходиться у воді (на водоймі) набуває статусу державної власності і зняти її може лише представник державного вповноваженного на те органу. Ось така неприємна картина виходить.

Якщо сітка перемогла, то ,хоча це займе більше часу, викликаєш працівниів РибОхорони або любих інших Державних органів для фіксування втрати твого особистого майна через протиправні дії інших осіб,які в майбутньому можуть бути опізнаними!!! А це вже є Адмінпорушення з якого при нормальних розкладах і при великому бажанні можна наробити багато клопоту вашому кривднику!!!


Інспекторів рибохорони на область близько десятка, якщо люди почнуть чепляти за кожну сітку самі дорогі воблера і викликати працівників вказаної структури..., з логіки - потрібна армія держибохоронців, щоб займатися лише фіксуванням моральної і т.і. шкоди, яка була спричинена невідомими особами... і т.д і т.п. Сміх і сльози (виходить так).

...Або якщо Державні органи будуть ігнорувати Ваш запит ,то все стає набагато простіше - визиваєте пару своїх друзів на дану водойму відпочити з ночівлею...

Це звісно цікаво, але нюансів і тут хватає...

...Краще поговорити з торгівцями сітками і переконати їх збільшити ціну сіток разів в 5!!!

Може вони дійсно послухають ці розмови і піднімуть ціни, щоб сітки взагалі не продавалися...

Пи.Си. Де-які люди мають собі на розумі і тихенько те роблять, я думаю багато хто знає що робити... і ми в душі ім дякуємо :)

В любому випадку дякую за небайдужість до даної теми та висловлення своїх думок. Я також можу помилятися але висловив своє бачення проблеми.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
 
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно
Телефон: 067-360-88-01

Непрочитане повідомлення KYM » 17 травня 2009, 11:55

На рахунок державної Програми - підтримав!
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
 
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно
Телефон: 067-360-88-01

Непрочитане повідомлення Banderivets » 17 травня 2009, 14:18

Культура риболовлі (і не тільки риболовлі) буде рости лише разом з ростом заможності громадян. Якщо конкретна людина немає роботи, за яку здатна фінансово забезпечувати свою сім"ю, то по-неволі може задуматись вона про сіті, що приноситимуть ці самі прибутки в сім"ю.
Є і інша категорія людей, саме тих, що "упаковані" і не потерпають фінансово. Вони мають новенькі катери з двигунами, любі знаряддя лову, їм "по барабану" нерестовий період риби, заборони і т.д. З такими не "розберешся" так запросто. Ці люди або самі чиновники, або "під дахом" чинуш. Як впливати на них?
Деякі мої роздуми на одному з волинськіх сайтів:
http://www.rybalka.lutsk.ua/forum/viewt ... 1&start=10
Панове, любіть ПРИРОДУ, МАТЬ вашу!!!
Аватар користувача
Banderivets
Балакучий
Балакучий
 
Повідомлень: 155
З нами з: 18 березня 2009, 01:00
Звідки: м.Рівне

Непрочитане повідомлення EXPERT » 19 травня 2009, 00:14

[quote artcool

Що я хочу пояснити - Робін Гуд також вчиняв злочин,грабуючи багатих,але він робив це наблаго бідних!!! так само і тут сітку брак дістане полюбому, то хай краще він її купить в тому місці, де гроші заробленні на ній підуть на закупку нормального риболовного спорядження,яке допоможе комусь ще більше зацікавитись рибалкою!!! Так що неохідно думати,що з кожного грішка торговця риболовновними снастями буде вигода принесена і риболовному спортуя на це надіюсь!!![/quote]Ми не знаєм, що достеменно робив Робін Гуд, це було давно. Я впевнений, що сітки продавати будь - кому, помилка. Єдине, що можна залишити, це спеціалізований магазин де сітки продавались за дозволами як рушниці. До речі, це записано в правилах рибальства, але механізму до цих пір немає.
На сьогоднішній день мене радує той факт, що багато браконьєрів повертаються з ринків ні з чим. Не всі з годом куплять сітки в інших містах. Навіть, якщо наші зусилля приведуть до того, що 10% браків не поставлять сітки, ми зробимо велике діло.
В столичних кабінетах до проблем простих рибалок поки, що діла немає, але це не означає, що ми повинні опускати руки. По збереженню рибних запасів наша область в цьому році виглядає краще. Надіюсь труди не пропадуть і знову річки і озера, як у моєму дитинстві, наповняться рибою.
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
 
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС

Непрочитане повідомлення Banderivets » 14 червня 2009, 13:53

Лоббирование полного запрета на продажу браконьерских снастей в Украине

«Громада Рибалок України» с начала этого года реализует совместно с Киевским эколого-культурным центром «Программу по запрету продажи браконьерских снастей на рынках Украины». Напомним, что начало этой акции было положено еще в 2007 году КЭКЦ, а в начале этого года «Громада Рибалок України» подхватила инициативу экологов. В результате, по состоянию на ноябрь 2008 года, уже в 125 городах Украины, в том числе в 17 областных центрах и столице, местные муниципалитеты приняли дополнения в местные «Правила торговли на рынках», которые регламентируют запрет на продажу браконьерских орудий лова. Но в Украине более 500 городов областного и районного подчинения, и понадобится несколько лет, чтобы в локальном порядке полностью запретить продажу браконьерских снастей в регионах! Тем более, что местные власти многих городов, например того же Львова, Одессы, Донецка, Черкасс и других, не желают принимать дополнения в местные «Правила торговли», аргументируя это тем, что подобных изменений нет в базовых правилах, которые они берут за основу. Таким образом, пока длится ожесточенный отпор чиновников-бюрократов, на рынках сотен украинских городов успешно продолжается продажа браконьерских снастей.

Поэтому, было принято решение лоббировать принятие изменений в базовые «Правила торговли на рынках» утвержденные Министерством экономики Украины, которые берутся за основу в регионах. Только таким образом, можно добиться полного запрета продажи браконьерских снастей на всех украинских рынках.
Для реализации этой цели в адрес Минэкономики в сентябре этого года было направлено письмо с предложением, внести в базовые «Правила торговли на рынках» вышеуказанные изменения. В дальнейшем, в процессе общения с представителями Министерства, удалось достичь понимания, и наше предложение было признано ими целесообразным и имеющим право на жизнь. Министерством было принято решение о создании проекта совместного Приказа «О внесения дополнений в Правила торговли на рынках», который, в свою очередь, должен быть согласован с МВД, ДПА и Госпотребстандартом.

К сожалению, в результате переписки, которая длится уже более двух месяцев, на данный момент общение с чиновниками превратилось в настоящую бюрократическую возню, и надежда быстрого принятия вышеупомянутого Приказа – потерялась в коридорах четырех ведомств, которые должны дать свое согласие на принятие данного Приказа. А в это время, в сотнях украинских городов, на тысячах рынков, ведется активная продажа браконьерских орудий лова, уничтожающих нашу природу и рыбные запасы страны! Понимаю всю сложность ситуации, руководством и активистами ВРОО «Громада Рибалок України» было принято решение перейти к более действенным, решительным мерам.

В адрес Министра экономики Украины, г-на Данилишина, было выслано очередное письмо, в котором мы уже не просто просим, но и требуем быстрейшего принятия данного приказа. В этом письме мы информируем руководство Минэкономики, что в случае непринятия вышеуказанного Приказа до 15 января 2009 года, мы, согласно всех норм действующего украинского законодательства, будем вынуждены проводить пикетирование Минэкономики, а также другие мирные акции протеста.
Мы знакомим общественность с основными документами, подтверждающими изложение вышеописанной ситуации и, конечно, же, - нашу твердую позицию добиться всеми имеющимися законными методами полного запрета продаж на рынках Украины браконьерских орудий лова рыбы.
Мы обращаемся ко всему рыболовному сообществу Украины, ко всем сознательным рыболовам с просьбой поддержать нашу инициативу. Только вместе, только совместными усилиями мы сможем эффективно решать проблему браконьерства! Мы рассчитываем на Ваше понимание и поддержку, а также на Вашу готовность, при необходимости, принять участие в мирных акциях протеста – выступив против продажи браконьерских орудий лова на рынках Украины.

Руководитель Пресс-центра ВРОО «Громада Рибалок України»
Игорь Тихолаз


Основные документы и свидетельства, подтверждающие вышеизложенную ситуацию:

Запись телефонного разговора Нелипы А.В. с представителем Минэконики Афанасьевой Н. А и расшифровка разговора

Ответ Минэкономики на обращение КЭКЦ, Борейко В.Е.

Ответ Министерства Юстиции Украины после проработки Проекта Закона Украины

А що, тема "вмерла"? Вже все зашибісь? Адже продовжують торгувати гади, на продовольчому (біля нужника) базарі теж...
Панове, любіть ПРИРОДУ, МАТЬ вашу!!!
Аватар користувача
Banderivets
Балакучий
Балакучий
 
Повідомлень: 155
З нами з: 18 березня 2009, 01:00
Звідки: м.Рівне

Непрочитане повідомлення Banderivets » 28 червня 2009, 22:17

Вчора був на продовольчому ринку. В першому ларьку біля туалету (зліва) в продажу є рибацькі сіті, але на жаль розміром вічка більше 40мм, як мені почснили продавці (чарівна жінка та певне її чоловік). Полотна по 50м.п., неогружені, китайські, з жилки. :evil:
Панове, любіть ПРИРОДУ, МАТЬ вашу!!!
Аватар користувача
Banderivets
Балакучий
Балакучий
 
Повідомлень: 155
З нами з: 18 березня 2009, 01:00
Звідки: м.Рівне

Непрочитане повідомлення EXPERT » 28 червня 2009, 23:53

Дякую перевіримо.
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
 
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС

Законодавчі ініціативи громадскості

Непрочитане повідомлення AVN » 16 квітня 2010, 02:36

Верховна Рада України прийняла Закон щодо посилення боротьби з браконьєрством

15 квітня 2010, буквально в останні хвилини вечірнього засідання, завдяки підтримці віце-спікера М. Томенко та ряду народних депутатів Верховна Рада України прийняла в другому і остаточному читанні розроблений Громадою Рибалок України та Київським еколого-культурним центром Закон України «Про внесення змін до Кодексу про адміністративні правопорушення (щодо посилення заходів з боротьби з браконьєрством)» № 3003 от 22.07.2008. Цим Законом повертаються повноваження громадським екологічним, рибоохоронним, мисливським та лісовим інспекторам - права складати протоколи на браконьєрів по всім браконьєрським» статтям Адмінкодексу. Також значно розширені права штатних інспекторів природоохоронних служб і державної охорони природно-заповідного фонду України, дані права складати протоколи на браконьєрів керівникам мисливських господарств, посилені адміністративні заборони на продаж браконьєрських знарядь та снастей на ринках. Будемо сподіватися, що найближчим часом цей Закон буде підписаний Президентом України і набуде чинності.

Прийняття цього Закону дозволить значно посилити боротьбу з браконьєрством, так як раніше, до 2000 р. (коли громадських інспекторів по суті позбавили всіх прав ефективно боротися з браконьєрством), громадські інспектори активно припиняли пріродонарушенія і становили до 30% всіх протоколів по країні. В даний час в Україні затримується до 100 тис. браконьєрів щорічно.

Докладніше на: http://www.ribaki.org.ua/ukr/news.php?news_id=404

Довідки за телефонами:
Андрій Неліпа, президент ВРГО «Громада Рибалок України» - (067) 5057378
Володимир Борейко, директор Київського еколого-культурного центру - (067) 7152790
Аватар користувача
AVN
Перехожий
Перехожий
 
Повідомлень: 10
З нами з: 23 лютого 2009, 01:00
Звідки: Киев
Телефон: +380675057378

Re: Законодавчі ініціативи громадскості

Непрочитане повідомлення Горыныч » 31 грудня 2010, 10:15

Уважаемые рыболовы, собратья, единомышленники!

Во имя наших с Вами детей и внуков, для которых мы хотели бы сохранить Природу и Рыбалку, мы должны принять все возможные меры и не допустить катастрофы, вплоть до массовых публичных протестов в законных рамках.

Читайте наше открытое обращение:

На русском - http://www.ribaki.org.ua/rus/action.php?news_id=440
Українською - http://www.ribaki.org.ua/ukr/action.php?news_id=440
English - http://www.ribaki.org.ua/eng/action.php?news_id=440

Огромная просьба!!! Распространите пожалуйста текст этого обращения на всех доступных Вам Интернет-ресурсах, где могут общаться рыболовы-любители и спортсмены. Люди должны знать о надвигающейся беде и быть готовым к активным действиям по защите наших прав!

С уважением,
Администрация форума
ВРОО "Громада Рибалок України"
http://www.ribaki.org.ua/forum/


Уважаемые рыболовы, собратья, единомышленники!

Начавшаяся административная реформа подарила надежду на улучшение ситуации для нас – по наведению порядка на украинских водоемах. Нам стало известно, что призывы общественных организаций по серьезной реструктуризации Комитета рыбного хозяйства не прошли зря, и в Кабинете министров всерьез задумались о выводе инспекции рыбоохраны из состава этого прогнившего и коррумпированного ведомства, о придании ей особого статуса и полномочий. Конечно, это не нравится взяточникам из комитета – кто же будет покрывать грабительскую деятельность промысловиков и подконтрольных браконьеров?

Используя новогоднюю суету и предпраздничную пору, чиновники старого/нового Агентства рыбного хозяйства втихаря пытаются ввести Кабинет министров в заблуждение и избежать реформы, сохранив за собой права безраздельного контроля над водоемами и добычей водных живых ресурсов. Именно для этого рыбными чиновниками пишутся (приводим текст) полные лжи и искажений докладные записки. Несмотря на ожидаемую пользу от проведения административной реформы и вопреки ожиданиям рыболовов, в Украине создалась реальная угроза полного варварского уничтожения водных живых ресурсов и внутренних водоемов. Все это связано с необычайным ростом браконьерства в стране и продолжением коррупционного беспредела, творимого воротилами «рыбного царства» Госкомрыбхоза (теперь Агентства рыбного хозяйства Украины).

Во имя наших с Вами детей и внуков, для которых мы хотели бы сохранить Природу и Рыбалку, мы должны принять все возможные меры и не допустить катастрофы, вплоть до массовых публичных протестов в законных рамках.

От имени всеукраинской рыболовной общественности мы выражаем официальный протест против незаконной деятельности Государственного Агентства рыбного хозяйства Украины и требуем:

1) вывести рыбинспекцию из подчинения Агентства;
2) провести анализ антигосударственной деятельности этого ведомства и принять соответствующие меры по ее пресечению;
3) запретить промысловый лов рыбы во внутренних водоемах Украины;
4) привести нормативные акты Кабинета министров Украины и Агентрыбхоза в соответствие с законами Украины;
5) обеспечить участие представителей рыболовной общественности в обсуждении поднятых вопросов.

Соответствующие обращения с нашими предложениями уже направлены всем руководителям нашего государства (Президенту, в Кабинет министров и ВР), всеукраинским Интернет-ресурсам и СМИ. Выражаем искреннюю надежду на то, что миллионам граждан, любителям природы и рыболовли, не придется массово отстаивать будущее своего увлечения и защищать свои права.

Текст докладной записки Госкомрыбхоза в Кабмин: http://dkrg.gov.ua/files/1/DopAzarov.doc

Текст обращения Громады Рыбалок Украины к властям: http://www.ribaki.org.ua/docs/DKRG/GRU_Vlada.pdf

Обсуждение на форуме Громады Рыбалок Украины: http://www.ribaki.org.ua/forum/showthread.php?t=1637


Распространите пожалуйста текст этого обращения на всех доступных Вам Интернет-ресурсах, где могут общаться рыболовы-любители и спортсмены. Люди должны знать о надвигающейся беде и быть готовым к активным действиям по защите наших прав!
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
 
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно


Повернутись до Рибоохорона

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]

cron