Рибінспекція інформує...

офіційна інформація, документи
Правила форуму
Ініціатива Чиста Устя

Телефон гарячої лінії Рівнерибоохорони 0(362) 63-39-32
email rivneryboohorona@gmail.com
"Телефон довіри" відділу запобігання та протидії корупції в органах рибоохорони 0(63) 982-24-62

Усіх небайдужих громадян просимо повідомляти журналістів телеканалу „Рівне1” про випадки браконьєрства за телефоном 0362-623-501
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

ihtiolog1 писав:
На мою думку, висновок один поки наші водойми будуть вигрібними ямами ніякої риби у нас не буде. І повірте її відсутність це не заслуга виключно браків. Промислові підприємства, гідромеліорація, парниковий ефект та зміна клімату ось рівнозначні складові зниження рибних запасів.

P.S. Науково доведено любительський вилов риби = вилову браконьєрів. Думаю доцільним вже і в нас є принцип "впіймав - відпусти" хоча б для рідкісних видів риб.
Ну нарешті я це почув з Ваших вуст 8) :wink:
Ще мене цікавить один факт. Це факт перебування будинків на березі Басовогокута(новобудов). Наскільки мені відомо - певна відстань від водойми і будівництву зась. Навіть Шершун, маючи ділянку понад озером(Новий Двір) не ризикнув будуватись, а картопельку висаджує.
Напрошується питання і не одне :idea:
Як Ви це прокоментуєте? А новенькі хатки вже позводили - морозильники з кафемагнатами... Як бути з їхніми свіженькими відходами? Дуже сумніваюсь, що в них септики є :o :?: :!:
Аватар користувача
salijchyk
Ледар
Ледар
Повідомлень: 25
З нами з: 22 травня 2008, 00:00
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення salijchyk »

Не хочу тебе розчаровувати, але в районі Басового Кута будинків, що мають свої септики - одиниці. Це мені відомо зі 100% -го джерела ! Тому і висновки зробити неважко. :cry: А саме головне, що нічого з цим непоробиш.
Аватар користувача
Удав
Ледар
Ледар
Повідомлень: 22
З нами з: 23 березня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Удав »

Banderivets писав:Славутич - це як кричущий приклад "дахування" зі сторони правоохоронців! В народі кажуть: найперший злодій - це СТОРОЖ! А по діям оперативників люди (рибаки) судять про Вашу систему в цілому. Якщо НЕ МОЖЕТЕ правомірно працювати - БОРІТЬСЯ з Вашою системою, АБО ПОДАЙТЕ У ВІДСТАВКУ!!! Нічого особистого, але ДОКАЖІТЬ, що Ви спроможні не тільки ЛОВИТИ браконьєрів, а й ПЕРЕДАВАТИ СПРАВИ ДО СУДУ! А рішення відкритих судів мали б висвітлювати ЗМІ. Посилання на бюджет, бензин і таке інше - це все ФІГНЯ! Ваша надійна опора - це наші рибалки, яким ця ситуація НЕ ПОФІГ! Подумайте.
Я ще раз перепрошую. Питання було по статті. Ви переводите обговорювання в площину загальнонаціональну -"БОРІТЬСЯ з Вашою системою". Пробачте - з чиєю системою? Моєю!!!??? А Ви з Америки приїхали? Чи система не Ваша??? Друге питання: Що означає "правомірно працювати" - у Вас є факти(не голослівні звинувачення) про неправомірні діїї рибоохорони в Рівненській області? Щодо передачі справ до суду - то можу Вас завірити, що з цим проблем нема, а от щодо прийнятих рішень, то тут бувають нонсенси. Публікувати не буду, але якщо маєте бажання то інформацію надам (особисто).
Аватар користувача
Удав
Ледар
Ледар
Повідомлень: 22
З нами з: 23 березня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Удав »

shalun_99 писав:Дозволю і собі додати.
з ВЕЛИЧЕЗНОЮ РАДІСТЮ, приєднаються до рейду на НАШОМУ ОЗЕРІ.
8 067 3605062 - дзвоніть, домовимось.
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

На скільки мені відомо штатних працівників 16 чоловік і ми хочемо, щоб на всіх водоймах був порядок.
Культури у рибалок не має, зауважень бракам ніхто не дає.
Сітки ввозять в Україну десятками тон.
А хто небудь задавався питанням, чи сам він щось особисто зробив, щоб покращити стан наших водойм :?:
Уявіть, в ДАЇ на область 16 чоловік. Кожного Даїшника в лице знали б.
При теперашній ситуації деяким водіям правила не писані, а коли на м Рівне було всього 2 наприклад працівника, як тоді їздили б наші водії :?:

Екологічну інспекцію ніхто не трогає, а те що скидається в річки приносить загибель всьому живому.
На рідному Басовому Куті в приватних домах і 10% септиків немає і все добре.
Ні один човен дерев'яний в області Держрічфлотом не ареєстрований, теж добре :?:
Приклади можна навести по всіх інспекціях, які причетні до водних ресурсів.
Тільки їм так кісточки не миють.

Я спілкуюсь з різними інспекціями і можу сказати наступне.
На мою думку Держрибоохорона працює нормально в межах своїх можливостей.
Як і в кожній організації є свої недоліки, люди які там працюють не інопланетяни, а живуть серед нас.

Люди які хочуть змістити керівництво в Рівненській Держрибоохороні, мають свої плани і якщо вони порешають на верху в Комітеті рибного хозяйства, то про ці плани ми дізнаємось.
Я ціную людей по роботі а не за пусті балачки.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Підтримую!
Мити кісточкі Ми усі гаразд, а допомогти - ...
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Остап
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 10 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Остап »

Вставлю і свої 5 копійок на захист нинішньої рибінспекції
Ще те так давно по "царському селі" регулярно ходили і продавали по будинках рибу місцеві браконьєри. Рибінспекція їх кришувала ( з їх же слів).
А зараз рибу не носять, плачуться, що ганяють.
До речі, якщо кришування відновиться, це зразу ж стане явним по тому, що знову "ходаки" від будинку до будинку будуть пропонувати свіжу рибу за пів ціни
Аватар користувача
salijchyk
Ледар
Ледар
Повідомлень: 25
З нами з: 22 травня 2008, 00:00
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення salijchyk »

Особисто на моєму рахунку Басівкутських сіток порі...о - 4 штуки. Кожного разу перебуваючи там неможливо незачіпити воблером за сітку, от і доводиться "висловлюватися на декого м...м". Алеж, один в полі не воїн. Так-що, допомагаю тільки рибі, якщо можна так сказати.
Декілька разів телефонував до Рибохорони, вони виїзджали і даже затримували "браків" ( це зі слів І.Ф. ). Тому особисто я, відносно роботи інспекторів зауважень немаю, хоч і розумію, що вони скрізь просто невзмозі перебувати одночасно. Добре, що і так !
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

На рахунок Басового Кута. Декілька років тому браконьєри серед білого дня, де ще на воді стояла труба земснаряду ставили сітки на моїх очах.
На сьогодняшній день браконьєрів в день помічено тільки в районі старого мосту на перешийку.
Рибоохорона переодично ночами патрулює і це дало свої реультати.
Не видно бригади "ПІРАТА", які дуже багато витягнули ляща сітками.
Лящ в озері розпочав відновлювати популяцію.
Вчора після змагань зустрів єгеря з УТМР , який патрулював озеро. Раніше я думав, що вони нікуди не ходять і на браків дивляться скрізь пальці.
До речі маю домовленість з УТМР про співпрацю з Федерацією риболовного спорту по боротьбі з браконьєрством на Басовому Куті.
Інформацією про браків прошу тако ж ділитися з УТМР тел. 8(067) 363 49 55 Руслан
Розголос проблеми, та відповідальне ставлення деяких рибалок дають свої плоди.
Рибоохорона лишній раз заїзжає на озеро, УТМР почало працювати.
Так що не так все погано, а під лежачий камінь вода не тече.
На днях зайду в обласну раду, поцікавлюсь як там наша пропозиція про заборону продажу сіток на ринках області.
Профільний комітет розібрався, чи їм це до спини. Склалось враження , що наших депутатів цікавить тільки зміна керівництва Рибоохорони.
Можливо це через програму фінансування облрадою наших водойм, не вже там такі великі кошти. :?:
Аватар користувача
Удав
Ледар
Ледар
Повідомлень: 22
З нами з: 23 березня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Удав »

EXPERT писав:На рахунок Басового Кута. Декілька років тому браконьєри серед білого дня, де ще на воді стояла труба земснаряду ставили сітки на моїх очах.
На сьогодняшній день браконьєрів в день помічено тільки в районі старого мосту на перешийку.
Рибоохорона переодично ночами патрулює і це дало свої реультати.
Не видно бригади "ПІРАТА", які дуже багато витягнули ляща сітками.
Лящ в озері розпочав відновлювати популяцію.
Вчора після змагань зустрів єгеря з УТМР , який патрулював озеро. Раніше я думав, що вони нікуди не ходять і на браків дивляться скрізь пальці.
До речі маю домовленість з УТМР про співпрацю з Федерацією риболовного спорту по боротьбі з браконьєрством на Басовому Куті.
Інформацією про браків прошу тако ж ділитися з УТМР тел. 8(067) 363 49 55 Руслан
Розголос проблеми, та відповідальне ставлення деяких рибалок дають свої плоди.
Рибоохорона лишній раз заїзжає на озеро, УТМР почало працювати.
Так що не так все погано, а під лежачий камінь вода не тече.
На днях зайду в обласну раду, поцікавлюсь як там наша пропозиція про заборону продажу сіток на ринках області.
Профільний комітет розібрався, чи їм це до спини. Склалось враження , що наших депутатів цікавить тільки зміна керівництва Рибоохорони.
Можливо це через програму фінансування облрадою наших водойм, не вже там такі великі кошти. :?:
Про Руслана маю позитивне враження. Думаю, це порядний і відповідальний представник УТМР. Після зміни керівництва рибоохорони вся надія на нього і тих кого він набере в свою команду. Підтримайте його. Від цього виграє не тільки Б.Кут , а і всі водойми на яких він буде контролювати ситуацію. В свою чергу від мене повна підтримка. No passaran!
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

По слухам Комітет назначив нового начальника Держрибоохорони у Рівненській області п. Трофімчука.
Як говорив п. Озімковський зі зміною керівництво наступить щастя для рибалок, чи можливо для браків.
:?:
Мені це призначення особисто поки що зовсім не подобається.
Подивимось як події будуть розвиватись.
Боротьба за крісло уже привела до погіршення ситуації з браками на наших водоймах.
Аватар користувача
ihtiolog1
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 68
З нами з: 26 березня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ihtiolog1 »

Сьогодні колективу Держрибоохорни було представлено нового керівника п. Трофимчука В.С.
Та прийнято рішення Держкомрибгоспом про звільнення з керівної посади Бондарчука В.М.
Весь колектив рибоохорони області обурений таким фактом, адже новопристалений "керівник" уже втретє має намір очолити рибоохорону і кожен з періодів його царювання призводив до повної втрати не лише матеріальних ресурсів, поваги та авторитету серед громадськості та інших органів державної влади, а й масованими атаками браконьєрів під прикриттям керівництва рибоохорони на водойми краю. І як наслідок масовим знищенням риби та інших водних тварин.

Що стосується самого п. Трифимчука, то ця особа відзначалась досить неординарними якостями, які проявлялись у споживацькому (для власних потреб) відношенні до державного майна та фінансів працівників рибоохорони. Зазаначена особа свого часу організувала ТзОВ "Гарпун", яке здійснювало промисловий вилов риби на Млинівському водосховищі. І як наслідок знищення не лише промислової іхтіофауни водойми, а й рідкісних видів риб. В звязку з цим у 2004 році було заборонено промисловий вилов на даній водоймі.
Лише зараз вдалось відновити рибні запаси водойми. Але мабуть не надовго.
В подальшому теж підприєство розпочало здійснювати рибогосподарську діяльність на ставку в с. Олександрія Рівненського району. Постійно здійснюється вилов риби не зважаючи на нерестові заборони, без відповідних дозвільних документів. Зариблення водойми взагалі не проводиться.
Здійснюється не правомірний збір грошей з рибалок-аматорів.
Як наслідок праціниками рибоохорони неодноразово гр. Трофимчук притягався до відповідальності за порушення рибогосподарського та рибоохоронного законодавства. А його підлеглі своїм незаконним рибним промислом лише за один епізод лову нанесли збитків державі на суму 6800 грн.

Ось яка людина тепер керуватиме нами і Ви самі можете зрозуміти яке ставлення у нас до нього.

Нам дуже не хочеться повертатись до тих часів коли процвітало хабарництво, кришування та підставляння своїх же колег.

Саме тому ми - працівники Держрибоохорони у Рівненській області просимо Вас рибалок аматорів та спортсменів та всіх свідомих громадян допомоги аби не дати можливості знищити рибні ресурси області.
Аватар користувача
Остап
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 10 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Остап »

А з якою "фабулою" звільнили попереднього керівника. Що написано в наказі про звільнення?
Аватар користувача
ihtiolog1
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 68
З нами з: 26 березня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ihtiolog1 »

Формулювання наступного характеру:
"В зв'язку з ротацією керівних кадрів рибоохорони та службовою невідповідністю за результатами атестації"

P.s. 1. Бондарчук В.М. - почесний працівник рибного господарства України
2. Атестацію не пройшли більшість керівників органів рибоохорони, в зв'язку з упередженістю атестаційної комісії.
3. Атестація опротестована у встановленому законом порядку і фактично не дійсна в зв'язку з чисельними поушеннями.
4. Більшість представників атестаційної комісії працюють в галузі рибного господарства 6 місяців і менше.
5. Керівник Волиньдержрибоохорони іхтіолог з 15 річним стажем роботи в органах рибоохорони, кандидат с.-г. наук доцент ВДУ також не пройшов атестацію і майбуть буде наступним.
Сьогодні ж так само з тих же мотивів звільнений начальник Львівдержрибоохорони, який почав працювати в органах рибоохорони після ВУЗу і недопрацював менше року до пенсії.

Виникає однозначне питання : В чому ціна питання? :x :x
Аватар користувача
pensioner
Боєць
Боєць
Повідомлень: 234
З нами з: 09 грудня 2007, 01:00
Звідки: Костополь
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pensioner »

Про Млынов +1 хороший Стал водоем , в последнее время !
Не сдавайтесь,,, Рофрс - примите какую то сторону !!!
Відповісти

Повернутись до “Рибоохорона”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість