всi платні водойми Рівненщини

Спілкування про рибалку, рибну ловлю і вилов риби
Аватар користувача
yarmolnik
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 15
З нами з: 01 квітня 2008, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення yarmolnik »

Зображення Зображення

По дорозі на Сосновку за Щекічиним є місце де можна порибалити та відпочити в будиночках. Сам я там не рибалив а зі слів сторожів є короп, карась і тд. Місце гарне і ціни наче не кусючі. Називаєтся "Хутір Воронуха"



Зображення Зображення

А це ціни на послуги і контактні телефони.
Nick
Нуб
Нуб
Повідомлень: 5
З нами з: 19 вересня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Nick »

Привіт, колеги!
Дуже хочеться виїхати на активну карпову рибалку, бо щось останнім часом одні розчарування...
Не підкажете куди б мені податися?
Аватар користувача
Николай33
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 108
З нами з: 17 березня 2008, 01:00
Звідки: Ровенский район
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Николай33 »

Nick писав:Привіт, колеги!
Дуже хочеться виїхати на активну карпову рибалку, бо щось останнім часом одні розчарування...
Не підкажете куди б мені податися?
можна поїхати в деревьяне, там карпики до 1 кг, але є НО, їх вживати немождиво, дуже мулом віддають.
а в остальних мені відомих водоймах ситуація неважна, дуже кормлять, на приклад в Гільчи за 7 днів корма жбурнули близько 20 тонн, зараз корма дуже дешеві, ось власники ставків цім користуються.
Доречі був сьогодні в Постійному, туди точно не варто їхати, не знаю хто саме, чи хозяїн чи браки, але в наглу єлектрикою валять рибку, да і рівень води впав на метер, все зілля зверху., мі поседіли подивились на цю халепу, та й поїхали на калину карасиків шморгати..
Nick
Нуб
Нуб
Повідомлень: 5
З нами з: 19 вересня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Nick »

Николай33 писав:
Nick писав:Привіт, колеги!
Дуже хочеться виїхати на активну карпову рибалку, бо щось останнім часом одні розчарування...
Не підкажете куди б мені податися?
можна поїхати в деревьяне, там карпики до 1 кг, але є НО, їх вживати немождиво, дуже мулом віддають.
а в остальних мені відомих водоймах ситуація неважна, дуже кормлять, на приклад в Гільчи за 7 днів корма жбурнули близько 20 тонн, зараз корма дуже дешеві, ось власники ставків цім користуються.
Доречі був сьогодні в Постійному, туди точно не варто їхати, не знаю хто саме, чи хозяїн чи браки, але в наглу єлектрикою валять рибку, да і рівень води впав на метер, все зілля зверху., мі поседіли подивились на цю халепу, та й поїхали на калину карасиків шморгати..
А що каже Грушвиця?
Аватар користувача
Николай33
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 108
З нами з: 17 березня 2008, 01:00
Звідки: Ровенский район
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Николай33 »

Nick писав:
Николай33 писав: А що каже Грушвиця?
поговоривши з власником, дійшли висновку, поганий кльов у грушвиці пов"язаний з мікроводорослями, не зважаючи на холодні дні, тепла дньом вистачае для того щоб вода цвіла, а це дуже вплівае на поведінку риби. Мають провести профілактику з вапною, очікую сам
Відповісти

Повернутись до “Загальне”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей