р. Горинь

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ZVod »

Були на Горині... сьогодні в суботу... Вудили дврома фідерами ... майже тандемом... :lol: :lol: :lol: Народу більш як достатньо ... дужеже шкода що всі привабливі місця були зайняті... Кльов досить посередній та періодичний ... Клював лящик та густера... Мій товариш впіймав досить пристойного головня...
Та й таке....

Зображення
Аватар користувача
Kolyan i syn
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 51
З нами з: 16 вересня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Kolyan i syn »

Були внеділю 18.10.на р.Горинь(біля Азоту).Ловили на фідери(опариш,кукурудза,хробак).Кльов був ну дуже обережний і нечіткий.Клювала лише невеличка густерка.Правда була одна покльовка така,що вудилище зірвало з рогульок,коли я його зловив,підсікати вже не треба було.Відразу почав тріщати фрікціон і всі мої намагання розвернути рибу,або якось пригальмувати ні до чого не призвели.Риба пішла вбік,в корчі.Результат - обірваний повідок і тремтіння рук деякий час.А далі знову потихеньку - полегеньку покльовувала густерка.Отака у нас вийшла рибалка.
Аватар користувача
pensioner
Боєць
Боєць
Повідомлень: 234
З нами з: 09 грудня 2007, 01:00
Звідки: Костополь
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pensioner »

У кого на Химии сошел недавно ! сом кил на 15-20
Такой был взят с явными следами борьбы в правом углу пасти :) Итого 18
Аватар користувача
larry
Ледар
Ледар
Повідомлень: 29
З нами з: 01 листопада 2008, 01:00
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення larry »

pensioner писав:У кого на Химии сошел недавно ! сом кил на 15-20
Такой был взят с явными следами борьбы в правом углу пасти :) Итого 18
Знаю рыбака у котрого сошел такой сом на Азоте чуть выше шлюза.
Он бедняга после этого там 2 месяца по выходных ночевал все надеялся что сом опять клюнет.

...жаль не тот это сом о котором говорил Пенсионер. (прим. Админ). Некоторые посты "почиканы" в связи с оффтопом.
Аватар користувача
Shamik
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 06 жовтня 2009, 00:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Shamik »

EXPERT писав:Рано ronni розчаровуватись. На Горині в цю пору на фідер не клює практично ніде. Краще поїхав би і половив марену. Трішки згодом я можу показати тобі місця у черних камней. Твої враження від Горині зміняться.
Ану-ну! Я під час вильоту подьонкі назбирав їх в пакет і закинув в морозилку! (якщо теща невигрузила повинна бути там!) В серпні пару раз виїжав на горинь то брала непогана плотвичка! Але заговорили за морену! Якими снастями і де її можна половити! В травні цього року був свідком ловлі даної риби у Івано-Франківську на росянку! Риба цікава в наших краях ще поки незустрічав. Якщо не секрет поділітся!
Чи вона тільки по весні клює?
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення trans »

EXPERT писав:Рано ronni розчаровуватись. На Горині в цю пору на фідер не клює практично ніде. Краще поїхав би і половив марену. Трішки згодом я можу показати тобі місця у черних камней. Твої враження від Горині зміняться.
EXPERT писав:
kuZZma писав:Ровенским охотникам хорошо знаком этот синий забор...
Сом был застрелен 2 дня назад на Горыни...
Вес-27кг
http://www.radikal.ru
На асфальті біля меншого сома лежить кажись МАРЕНА заборонена до вилову, занесена до червоної книги. Чи я помиляюсь. Норма вилову ?
Спеціалісти нормально виловлюють рибку.
То можна ловити марену чи ні ?
Аватар користувача
ihtiolog1
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 68
З нами з: 26 березня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ihtiolog1 »

То можна ловити марену чи ні ?
Марена звичайна - Barbus barbus занесена до Червоної книги України
У відповідності до п.4.10 Правил любительського та спортивного рибальства - лов риб занесених до Червоної книги України заборонено.

У разі вилову 1 екз. даного виду, наслідком чого стане його загибель слід сплатити 102 грн. 00 коп. за завдану шкоду рибним запасам України.
Та штраф у розмірі 34 - 510 грн. відповідно до ст. 85 ч.3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (накладають орг. рибоохорони) або штраф у розмірі 340 - 850 грн. відповідно до ст. 90 Кодексу України про адміністративні правопорушення (накладають орг. екоінспекції).

P.s. От така колізія в законодавстві :?: :?: :?:
Аватар користувача
pensioner
Боєць
Боєць
Повідомлень: 234
З нами з: 09 грудня 2007, 01:00
Звідки: Костополь
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pensioner »

Не самая вкусная рыба , но как спортивный трофей на высоте.
К чему ее охранять , ??? она Далеко не редкость в Горыни и Случе !
старый , очень старый рыбак ,
споймал - накати .
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Наскіль я памятаю то налім теж в Червоній книзі?
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

ihtiolog1
Дякуємо за роз'яснення! Потрібна інформація, адже багато хто ловить даний вид риби і не знає, що може його чекати... :roll:
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

KYM писав:ihtiolog1
Дякуємо за роз'яснення! Потрібна інформація, адже багато хто ловить даний вид риби і не знає, що може його чекати... :roll:
Шановні Колеги!!!!
Хочу з Вами поділитися своїми думками.
В р.Горинь я ніколи не ловив данний вид риби. Хоча ще по научному вона називається ВУСАЧ. Я родом з Львівської області, а точніше Прикарпаття, і там ця риба ловиться з великим успіхом. Наявність цього виду риби в данних ріках (Опір, Стрий)- дуже велика. Я мав особисто неодноразову зустріч з єгерями по данним рікам і ні один не сказав мені, що МАРЕНА занесена в Червону книгу України і її неможна ловити....
В ріках прикарпаття домінування данного виду риби досить велике, і я вже викладав навіть фото-звіт про рибалку на Прикарпатті.
Скажу Вам наступне (особисто від себе) - якщо данний вид риби є дійсно рідкісним для нашої місцини, то мабуть дійсно треба було би відпускати рибу.
Якщо хтось дуже сильно бажає половити МАРЕНУ - то давайте організуємо фест на ПРИКАРПАТТІ!!!!! Місця для риболовлі я дуже добре знаю + річка на який я ловлю, вона знаходиться на території ЗАПОВІДНИКА - кількість рибаків я "устаканю" (організую кількість бажаючих порибалити). Також буде чудова нагода потренуватися по ловлі в нахлист - а тут можна зловити такі види риб як: голавль, єлець, харіус, річкова форель та райдужна форель - я навіть підскажу на що саме треба ловити!!! То як панове??????

Зображення
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Юра »

юрий-редбуллович писав: Якщо хтось дуже сильно бажає половити МАРЕНУ - то давайте організуємо фест на ПРИКАРПАТТІ!!!!!
Фест-то можна провести, але Прикарпаття - це та ж сама Україна і тому діє дана норма:

Марена звичайна - Barbus barbus занесена до Червоної книги України.
У відповідності до п.4.10 Правил любительського та спортивного рибальства - лов риб занесених до Червоної книги України заборонено.


Не будемо забувати, що форум знаходиться на сайті Рівненської обласної федерації риболовного спорту, тому і спортсмени, і форумчани мають дотримуватися законодавства України та надавати приклад іншим, а не закликати побракон"єрити на марену.
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення trans »

А я поїхав, би з радістю. Юра, транспорт мій, їдемо.

У разі вилову 1 екз. даного виду, наслідком чого стане його загибель слід сплатити 102 грн. 00 коп. за завдану шкоду рибним запасам України.
Марену можна і відпустити, тоді і шкоди заподіяної також не буде.
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

юрий-редбуллович писав:Я родом з Львівської області, а точніше Прикарпаття, і там ця риба ловиться з великим успіхом. Наявність цього виду риби в данних ріках (Опір, Стрий)- дуже велика. Я мав особисто неодноразову зустріч з єгерями по данним рікам і ні один не сказав мені, що МАРЕНА занесена в Червону книгу України і її неможна ловити....
Юра, без образ, але - незнання закону, не звільняє від відповідальності.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Попередження авторам останніх постів за оффтоп! :!:

В темі "Приглашения порыбачить" http://rybalka.rovno.ua/modules.php?nam ... &start=195
Можна домовитися про виїзди на риболовлю!
Не учи рыбу плавать!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей