ВІДБУЛОСЬ ЗАРИБЛЕННЯ ХРІННИЦЬКОЇ ВОДОЙМИ 10.04.10!!!!!

Правила форуму
Ініціатива Чиста Устя

Телефон гарячої лінії Рівнерибоохорони 0(362) 63-39-32
email rivneryboohorona@gmail.com
"Телефон довіри" відділу запобігання та протидії корупції в органах рибоохорони 0(63) 982-24-62

Усіх небайдужих громадян просимо повідомляти журналістів телеканалу „Рівне1” про випадки браконьєрства за телефоном 0362-623-501
Аватар користувача
PASHA
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 81
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

ВІДБУЛОСЬ ЗАРИБЛЕННЯ ХРІННИЦЬКОЇ ВОДОЙМИ 10.04.10!!!!!

Непрочитане повідомлення PASHA »

Наш клуб підводного полювання "Рівненська Случ", а також інші підводні клуби Львова, Волині, Києва були присутні на зарибленні Хрінницької водойми 10.04.10р, яке відбулося на першій базі за дамбою. :wink: Окрім даних клубів були присутні представники місцевої влади, рибінспектори, екологи і прості люди, які зібрались подивитись на дане дійство!!! У всіх був дуже гарний настрій, всіх гостей ми пригощали смачною святковою ухою!На дану подію були запрошені кореспонденти Рівне-1, РДТ, 1+1, а також кореспонденти газети Рівне Вечірнє та ОГО.
Запускали ми 3 машини риби з товстолобом, білим амуром та коропом !!! Дане дійство було дуже цікаве, адже його знімали не тільки на суші оператори телеканалів, але й під водою наші відомі підводні оператори, які відомі у всій Україні і не тільки - це Сергій Партас та Андрій Лагутін(майстер спорту міжнародного класу, рекордсмен світу). :idea: :wink:
Всі хто не був на даному дійстві, багато чого втратив, адже було дуже весело, панувала чудова атмосфера і був дуже гарний настрій у всіх !!! :wink:
П.С. Дуже не гарно повів себе підводний Клуб "Гарпун", ми пропонували їм об"єднатись для доброї справи, але вони не тільки цього не зробили, а ще й зробили собі піар компанію по одному з телеканалів, на якому було оголошено, що їхній клуб зариблює Хрінники 10.04.10р. :evil:
Отож хочу заявити, що клуб "Гарпун" не був присутній на зарибленні Хрінників, грошей нам не здавав, об"єднатись для даної акції не захотів(хоча з нашої сторони не одна людина намагалась їхнього президента визвати до нас на нараду по зарибленню). :roll: :idea: :!:
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Вітаю з хорошою справою.
Нарешті окрім мінусів в минулому, підводники записали в свій актив плюс.
Аватар користувача
PASHA
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 81
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення PASHA »

EXPERT писав:Вітаю з хорошою справою.
Нарешті окрім мінусів в минулому, підводники записали в свій актив плюс.
Па рахунок одних мінусів не згідний, а за все останє дякуємо!!!
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

PASHA писав:
EXPERT писав:Вітаю з хорошою справою.
Нарешті окрім мінусів в минулому, підводники записали в свій актив плюс.
Па рахунок одних мінусів не згідний, а за все останє дякуємо!!!
ТАк дивився я телевізор і бачив по 1+1 як це було. Ну що хлопці - респект Вам і уважуха. Шкода правда, що щуки не було, але це таке. МОЛОДЦІ!!!!
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
PASHA
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 81
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення PASHA »

Viktorovi4 писав:
PASHA писав:
EXPERT писав:Вітаю з хорошою справою.
Нарешті окрім мінусів в минулому, підводники записали в свій актив плюс.
Па рахунок одних мінусів не згідний, а за все останє дякуємо!!!
ТАк дивився я телевізор і бачив по 1+1 як це було. Ну що хлопці - респект Вам і уважуха. Шкода правда, що щуки не було, але це таке. МОЛОДЦІ!!!!
Дякуємо, надіюсь на настуне зариблення до нас приєднається більше народу!!! :wink:
Аватар користувача
Jorjuk
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 07 квітня 2010, 00:00
Телефон: 0679460460
Звідки: Костопіль

Непрочитане повідомлення Jorjuk »

:!: :!: :!:
МОЛОДЦІ!!!!
Аватар користувача
PASHA
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 81
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: ВІДБУЛОСЬ ЗАРИБЛЕННЯ ХРІННИЦЬКОЇ ВОДОЙМИ 10.04.10!!!!!

Непрочитане повідомлення PASHA »

Надіюсь, що наш приклад з зарибленням Хрінницької водойми стане хорошим прикладом та традицією не тільки для підводників всієї України, але й дуже хорошим прикладом для рибаків нашої області та всієї України вцілому!!! Адже рибаками також спустошуються водойми, "взяв від природи, віддай їй"!!! :co_ol:

П.С. Надіюсь, що на наступний раз буде більше людей, які не словом, а ділом допоможуть у зарибленні тієї чи іншої водойми!!! :ti_pa:
Аватар користувача
pensioner
Боєць
Боєць
Повідомлень: 234
З нами з: 09 грудня 2007, 01:00
Звідки: Костополь
Контактна інформація:

Re: ВІДБУЛОСЬ ЗАРИБЛЕННЯ ХРІННИЦЬКОЇ ВОДОЙМИ 10.04.10!!!!!

Непрочитане повідомлення pensioner »

Пан Павло вы по моему уже пересаливаете эту тему :a_g_a:
Сделали дело хорошее , но зачем же так трубить , люди сами должны делать для себя выводы :-ok-:
старый , очень старый рыбак ,
споймал - накати .
Аватар користувача
PASHA
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 81
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: ВІДБУЛОСЬ ЗАРИБЛЕННЯ ХРІННИЦЬКОЇ ВОДОЙМИ 10.04.10!!!!!

Непрочитане повідомлення PASHA »

pensioner писав:Пан Павло вы по моему уже пересаливаете эту тему :a_g_a:
Сделали дело хорошее , но зачем же так трубить , люди сами должны делать для себя выводы :-ok-:

Та Ви знаєте пане Пенсіонере, якщо я не помиляюсь, то тема називається - зариблення і все що з ним зв"язане, так що "пересаливать" цю тему я ніяк не можу! :-) Плюс до цього я не те що не "трублю", я навіть і труби в руках не тримав і не збираюсь тримати! :-) :ti_pa: Я просто зазиваю людей до того ,щоб такі акції стали традицією не тільки у підводників, але і у рибаків також, адже де хто з рибаків робить одразу "выводы", а де кому треба трохи більше часу, щоб зрозуміти що це за акції і для чого вони!!! От, Ви, пане Пенсіонере, наприклад, гроші не здавали на зариблення Хрінницької водойми як і більшість, а тепер після проведеної нами акції і побаченого по новинам можливо б і здали! :smu:sche_nie: :mi_ga_et: І чим більше буде написано в даній темі по таким акціям, чим більше об"єднається підводників, рибаків і просто людей, тим більша вірогідність того, що наші діти і правнуки ще побачать рибу !А якщо кожен заб"є на це діло, тоді наші діти будуть дивитись і ловити рибу з акваріуму дома!!! Я маю думку і право її висловити, а Ви пане Пенсіонер замість того, щоб мене осуджувати, краще б підтримали в даній темі, бо вона актуальна для багатьох водойм! :-ok-:

П.С. Будь-ласка, всі у кого є пропозиції по зарибленню нової водойми - пишіть!!! :mi_ga_et:
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: ВІДБУЛОСЬ ЗАРИБЛЕННЯ ХРІННИЦЬКОЇ ВОДОЙМИ 10.04.10!!!!!

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

PASHA писав:Надіюсь, що наш приклад з зарибленням Хрінницької водойми стане хорошим прикладом та традицією не тільки для підводників всієї України, але й дуже хорошим прикладом для рибаків нашої області та всієї України вцілому!!! Адже рибаками також спустошуються водойми, "взяв від природи, віддай їй"!!! :co_ol:

П.С. Надіюсь, що на наступний раз буде більше людей, які не словом, а ділом допоможуть у зарибленні тієї чи іншої водойми!!! :ti_pa:
Сьогодні знову показували це дійство по "Новому каналу"!!!! :bra_vo: :bra_vo: :bra_vo: :co_ol: :co_ol: - з такою підтримкою мас-медіа у Вас скоро автографи брати будуть :a_g_a: :a_g_a: :a_g_a: :bra_vo: :bra_vo:
Ще раз молодці!!!!

Пи.Си. Прошу незважати на певні зауваження наших колег - це вони по-хорошому :)
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
PASHA
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 81
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: ВІДБУЛОСЬ ЗАРИБЛЕННЯ ХРІННИЦЬКОЇ ВОДОЙМИ 10.04.10!!!!!

Непрочитане повідомлення PASHA »

А я і не збирався ображатись, на що? :ni_zia: В нас совість стосовно зариблення - чиста!!! Хай ображається і буде соромно тому, хто багато поганого по даній акції пише, але ділом ні копійки не дає! :-ok-: :nez-nayu:
П.С. Дуже дякую за поздоровлення і побажання! Якщо треба, то й Вам афтограф дамо на пам"ять!!! :mi_ga_et:
Відповісти

Повернутись до “Екологія та Відновлення рибних запасів”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей