БЫЧАЛь

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Відповісти
Аватар користувача
Николай33
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 108
З нами з: 17 березня 2008, 01:00
Звідки: Ровенский район
Контактна інформація:

БЫЧАЛь

Повідомлення Николай33 »

успел побывать и здесь http://maps.google.com/maps?ll=50.72038 ... &t=h&hl=ru
полный ноль, на все снасти, фидеры, поплавочные, спининг , всё глухо как в танке, погода была ветренной и прохладно, думаю ещё либо очень вода холодная и рыба совсем не питается, либо тревожат сильно сетями...то видел много поставленых сетей, видать по плану у их вылов максимально рыбы, на продажу...
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Повідомлення roony »

Бичаль водойма глибока - місцями до 18 метрів кажуть. Один рибалка (випадково в барі познайомились після того як за сусіднім столом я почув слово "фідер" :D ) розповідав, що власноруч запустив туди з десяток маленьких соміків зловлених на Горині. Каже, що після того маленьких карасиків, які там були в достатній кількості поменшало. Казав що і щук запускав. Я йому повірив бо він і його товариш теж рибалка не справляли враження пустобрехів.
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
Аватар користувача
aleksey_gregul
Боєць
Боєць
Повідомлень: 243
З нами з: 08 січня 2008, 01:00
Телефон: 0973449063
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Повідомлення aleksey_gregul »

roony писав:Бичаль водойма глибока - місцями до 18 метрів кажуть.
Мне тоже знакомы такие слухи. Но зимой по льду с другом прошлись эхолотом по лункам. Так на середине водоема глубины 5-6м. А возле дамбы 6-6,7м. По краям около 2. Вершину не промеряли.
shalun_99

Повідомлення shalun_99 »

Проклюнувся карп на цій водоймі минулої середи.
Горох та бойли, але потрібно робити акцент на бойли :!:
shalun_99

Повідомлення shalun_99 »

ANDROID писав: Нашли местечко и стали. Мы с братом забросили 5 карповых, 3 фидерных и 1 на спутнки удочк
З місцем там проблема, але найліпше ставати на дамбі.
Для дальнього прикорму потрібно ракету мати-без неї як без рук...
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість