Здолбунівський карєр

Звіти про рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Здолбунівський карєр

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

На карьєрі - ловити можна. Глубини до 25-30 метрів. Дно заросше водорослями. Риба є. І карьєр він не один, там багато зер. Але говорячи "карьер" мається на увазі саме велике озеро з островом. Окунь там якийсь дивний, видно стоїть на дні-тягав повз нього все що можна ))) - не цікаво йому)
Аватар користувача
pensioner
Боєць
Боєць
Повідомлень: 234
З нами з: 09 грудня 2007, 01:00
Звідки: Костополь
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pensioner »

Самая большая глубина на этом карьере 8 метров из рыбы (приличной) есть сом сазан щука
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

pensioner писав:Самая большая глубина на этом карьере 8 метров из рыбы (приличной) есть сом сазан щука
глубина есть намного болше. есть судак еще и подлещик. окунь хороший.
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

И глубина есть больше (это ж затопленный каръер) и рыба разная и не маленькая но вот взять ее оттуда, особенно хищную задача не легкая, она действительно мимо плавает и не берет надо уж очень уметь и стараться.
Аватар користувача
pensioner
Боєць
Боєць
Повідомлень: 234
З нами з: 09 грудня 2007, 01:00
Звідки: Костополь
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pensioner »

Не хочу ни кого обижать НО я знаю этот карьер хорошо там нет большей глубины! сомов , щук , карпов , лещей итд много судак - ну может но не слышал . Про глубину от подводников знаю проплавали вдоль и поперек - сказки местных 8O . Взято там пара сомов за 20 кг , сазаны до 18 и щуки не плохие.
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

:wink: Да, Ерш с ними, с глубинами.... есть они или нет они, знаю, что єто бывший каръер (вырос в тех краях), и предположительно глубокий а народу и 5 метров заглаза хватит для рыбалки... :roll:
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Здолбунівський карєр

Непрочитане повідомлення KYM »

Странник писал:
26.02.09.Отчет о рыбалке на Здолбуновском карьере

хотелось бы лучше, но поездка имела прогулочный характер


26.02.2009 ми с моим товарищем, которого не было в стране 4 года, решили выехать на рыбалку,Устроить себе пикник(чай с пирогами). Сам я был в последний раз на "зимовании" лет 16 назад с отцом, остальные годы и по сей день предпочитаю открытую воду, да и он любитель лета. Но все же решили проветриться.
Прихватил я несколько удочек, из тех что недавно помогал налаживать отцу, и самодельных жерлиц, кстати БАТЯ придумал конструкцию очень даже ничего,(не реклама) :) прикупил порцию мотыля.
Так как товарищ в обед должен был быть в городе,а я с часу на процедуры, решено было выехать затемно
6.00 выехали из города.(немного поздновато) температура в центре 0*с(потеплело), ветер южный порывами, давление упало относительно предыдущих дней вчера голова болела не зря. На месте были в 6.40(товарищ не любитель спешки)+ по-месту потратили 10 мин. расставили девять жерлиц (на одну не хватило живца, позже доставили), живец был небольших размеров, Матросики, Плотвички, Ротанчик и присели недалеко на удочки. Еще раз уточню мы в "зимовании" дилетанты итог сооооответствующий (мне удалось поймать "на стоячюю" десяток матросиков и пару плотвиц). Ловили на глубине 2м(+.-) вода чистая, на дне и впол воды замечено много некрупных особей но бать не хотело, иногда просто в наглую проплывая в 1см от наживки мино почивали у дна.
жерлицы ставили в пол-воды, там трава на дне, ковром. для наблюдений времени было маловато, может к вечеру чего изменилось.
на Водоеме было еще несколько зимщиков,но про их успехи ничего незнаю они были длеко.
+ компания 2чел жерличников, насчитал, из того чего видел, 50 их жерлиц, постоянно переставляли, меняли места, проходя мимо сказали что взяли 3 "карандаша" 25см, в 11.20 (+3*с) покинули водоем, довольные и с первым зимним уловом за столько лет.
поездка,конечно, не трофейная, но познвательная. вообщем прогулочная.
Всем успехов и удачных поездок.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Gera
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 2
З нами з: 30 листопада 2012, 17:24
Контактна інформація:

Re: Здолбунівський карєр

Непрочитане повідомлення Gera »

Переддень Нового року. Неділя. Восьма ранку. Здолбунівський район. Кар'єр. Повний місяць. Мінус три. Сонце на підйомі. Ліс, лід, гори крейди. Дуже гарний краєвид.
ЗображенняЗображення
Правда? Нас троє. Бур- один на трьох. Лунки - п'ятнадцять на трьох.
ЗображенняЗображення
Гарячий чай. Термос — один на тьох. Бутерброд з салом - один на кожного. Зимові вудочки — по три у кожного. Мотиль-у кожного. Мета відпочити - у кожного.
ЗображенняЗображення
Хороший настрій — у кожного... Готові? Тепер — вперед.
Не скажу, що це були змагання, але якась тяга до Velocius, Аltius, Fortius! (Швидше, Вище, Сильніше) брала своє.
ЗображенняЗображення
Не встигали опустити в лунку мормишку з мотилем, як на нього відразу ж чіплявся от-такий собі ОКУНЬ, ЗображенняЗображенняякий відразу ж відправлявся в воду в сусідню лунку (щоб не заважав і не чіплявся повторно). І таких велетнів було добуто по штук тридцять, кожним із нас трьох. ЗА-ДОВ-БА-ЛИСЬ. Міняєм лунки. Міняєм місце. Міняем наживку (мотиль, червяк, опариш, взагалі без наживки). Міняєм оснастку. Результат — незмінний. Крім таких ВЕЛЕТНІВ не бере нічого. Перейшли на сусідній кар'єр. Рибалок — чоловік зо двадцять. Вся територія кар'єру всипана жерлицями. Бачили три покльовки на чужі жерлиці. Щук, на них пійманих, на жаль, не побачили. Пустишки, холостяки.
Ми втрьох, спромоглися спіймати аж дві плотички і одного окунька,
ЗображенняЗображення
якого, до речі, заряджали пізніше на жерлицю, але ніхто з хижаків на нього не спокусився. Жаль... Розвели вогонь. Пожарили шпикачки. Порізали хлібину, цибулину та квашену огірчину, випили по п'ятдесят грам за рік, що минає, та по п'ятдесят — за рік, що заходить. Розіграли на пальцях, хто забере «улов» до дому (досталось мені). Щасливі, веселі, ситі та задоволені відпочинком відправились по хатівкам, все-таки Новий Рік на «носі». Крім того, кожекн переймався тим, що потрібно було, якось пояснити домашнім про причини «неулову» та причини нашої «веселості». І наслідки, скажу вам чесно — не забарились...
До речі, до мене дійшли слухи, що хтось із форумчан, у неділю, 30.12.2012р. на Горині взяв два судака. Це правда? Чи передноворічні побрихеньки? Хотілося б почути і побачити, що, де, коли і по-чому?
Рыбак не рыбака считает за дурака!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість