Ароматизаторы для твистера

воблери, силікон, залізо, попери, спінер-бейти, паралон і т.д. і т.п.
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Ароматизаторы для твистера

Непрочитане повідомлення SPIN »

Кто может компетентно утверждать, что эти самые Ароматизаторы эффективны, или наоборот ничего не дают.
Аватар користувача
larry
Ледар
Ледар
Повідомлень: 29
З нами з: 01 листопада 2008, 01:00
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Ароматизаторы для твистера

Непрочитане повідомлення larry »

SPIN писав:Кто может компетентно утверждать, что эти самые Ароматизаторы эффективны, или наоборот ничего не дают.
дивлячись яку рибу ловити, сом, наприклад, дуже запах риби і не тільки любить. Доречі відомий спіннінгіст К.Кузмін при ловлі щуки, коли немае кльву підсаджує на гачок шматочок свіжой шучої кішки. Каже що спасає в самих складних умовах. :D
Аватар користувача
Starter
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 98
З нами з: 10 лютого 2008, 01:00
Телефон: +380673627707
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Ароматизаторы для твистера

Непрочитане повідомлення Starter »

SPIN писав:Доречі відомий спіннінгіст К.Кузмін при ловлі щуки, коли немае кльву підсаджує на гачок шматочок свіжой шучої кішки. Каже що спасає в самих складних умовах. :D
Шось цей Кузьмін заливає - коли немає кльову щуки, де він бере "свіжу щучу кішку"??? 8O
Аватар користувача
larry
Ледар
Ледар
Повідомлень: 29
З нами з: 01 листопада 2008, 01:00
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Ароматизаторы для твистера

Непрочитане повідомлення larry »

starter писав:
SPIN писав:Доречі відомий спіннінгіст К.Кузмін при ловлі щуки, коли немае кльву підсаджує на гачок шматочок свіжой шучої кішки. Каже що спасає в самих складних умовах. :D
Шось цей Кузьмін заливає - коли немає кльову щуки, де він бере "свіжу щучу кішку"??? 8O
Ось читай:

http://rybakit.ru/prikormka263.html
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Неодноразово пробував капати цю смердоту - 0 !
Вчора підібрав приманку на яку йшла щука, а після накапування на неї "смердюха" кльов закінчився.
Висновок:
1. Щука була в касці і я по голові їй не попав :?:
2. "Ароматизатори" - не дійють... :?:
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

При в"ялому кльові, коли риба пощипує приманку, пробує її, думаю, ароматизатори можуть піти на користь, головне не переборщити з кількістю. Часом спостерігається такий кльов, коли риба ніби не довіряє приманці, не може зрозуміти що це таке, вкусила і далі не йде за силікончиком, ось у цьому випадку, скоріше всього, будуть потрібні їстивні приманки типу від "Yum" а якщо таких немає - крапля антрактанту на хвістик... Хоча все ж таки при такому кльові багату роль грає зміна проводки.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення SPIN »

1. В наших маг-нах ароматизаторів для хижака (наносились на твістер) зараз ніхто не продає.
2. Років 5 назад, коли продавались мій знайомий на одній стариці спровокував щущий жор цими "запахами", але на "пахучий" силікон нічого не взяло ні в мене ні в нього, тут приходить місцевий з примітивими снастями і на білу залізну блешню зловив 2-х щук. :).
Я потім придбав дуже схожу блешню і ловив на неї окунів та щук.
Аватар користувача
Shamik
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 06 жовтня 2009, 00:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Ароматизаторы для твистера

Непрочитане повідомлення Shamik »

SPIN писав:Кто может компетентно утверждать, что эти самые Ароматизаторы эффективны, или наоборот ничего не дают.
Доброго дня!
Можливо помиляюсь але даний вид називають "Стичингом"! Використання силіконових приманок з запахом! В одному із риболовних журналів читав, що використовують його при ловлі окунів, судака, щуки! Автор пише, що використовується ступінчата проводка з 5-6 секундними паузами. Восновному використовує ракободібні приманки і навіть доті коли був сход, риба відчувши присмак знову виходить на атаку!
Ще знайшов в неті : http://nadubne.ru/art_81.htm
Сам особисто ще непробував, але маю намір закупити, знайомий казав що в "альбатросі" є!
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Ароматизатори для окуня, судака та інших риб є майже у всіх магазинах, про які ми вели мову на ФОРУМі (Альбатрос, Рибачок, Сапсан і т.п.), просто народ їх не помічає або не питає про них.

Я маю в арсеналі 2 ароматизатора фірм Yum та Sensas.
З ними треба бути обережними - інколи ароматизатор покращує кльов, а інколи навпаки - кльов притихає, тому не слід відразу виливати його тонами на приманку!
Курцям потрібно бути також обережними - запах табаку чи икотину в перемішку з ароматизатором може утворювати хорошу "бомбу", яка у слово "кльово" добавляє частку "без" або "не", чи "дуже не" 8O :D
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Shamik
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 06 жовтня 2009, 00:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Shamik »

KYM писав:Ароматизатори для окуня, судака та інших риб є майже у всіх магазинах, про які ми вели мову на ФОРУМі (Альбатрос, Рибачок, Сапсан і т.п.), просто народ їх не помічає або не питає про них.
як на рахунок АТРАКТАНТіВ ? Продивився багато відео де використовують цю пасту. Хто з наших фуромчан пробував ловити з використанням атрактанту?
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

Shamik писав:
KYM писав:Ароматизатори для окуня, судака та інших риб є майже у всіх магазинах, про які ми вели мову на ФОРУМі (Альбатрос, Рибачок, Сапсан і т.п.), просто народ їх не помічає або не питає про них.
як на рахунок АТРАКТАНТіВ ? Продивився багато відео де використовують цю пасту. Хто з наших фуромчан пробував ловити з використанням атрактанту?
я использовал, но что бы сказать что сразу разрыв-твистера, то нет :? я так думаю, что атрактант помогает - но всё зависит от водоёма.
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Sazanich
Ледар
Ледар
Повідомлень: 37
З нами з: 02 квітня 2010, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Sazanich »

Кто-то пользовался Фишдримовским атрактантом для хищной рыбы??Какие результаты??
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Ароматизаторы для твистера

Непрочитане повідомлення trans »

Чи пробував хтось в якості атрактанта використовувати звичайний рибячий жир (складова основа багатьох фірмових атрактантів). Можливо в комбінації з сіллю (яку так часто добавляють до їстівної резини).
В кого які є роздуми по цьому питанню.
Аватар користувача
Vob Ler
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 312
З нами з: 14 жовтня 2008, 00:00
Телефон: 0679200934
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re:

Непрочитане повідомлення Vob Ler »

Sazanich писав:Кто-то пользовался Фишдримовским атрактантом для хищной рыбы??Какие результаты??
trans писав:Чи пробував хтось в якості атрактанта використовувати звичайний рибячий жир


Я Пробовал. Рыбий жир в капсулах - быстро пропадает и появляется неприятный запах, думаю рыбе он не понравится. Антрактант на основе нат. рыбьего жира Фиш Дрим - таже фигня. Коробку с силиконом (остатками осенней ловли) придётся выбросить, из неё исходит запах прогорклого рыбьего жира:(.
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Ароматизаторы для твистера

Непрочитане повідомлення trans »

Рибячий жир в капсулах (аптечний) є дуже очищеним. А якщо спробувати натуральний?
Колись читав, що використовують масло (жир) з консерви "Печінка тріски".
Також беруть дрібні молюски, вижимають в марлі, а утворену рідину використовують як атрактант.
Відповісти

Повернутись до “Спінінгові приманки”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей