ХРІННИЦЬКЕ водосховище.

Звіти про поплавкову рибалку. Вісті з водойм

ХРІННИЦЬКЕ водосховище.

Непрочитане повідомлення Demi_DM » 04 травня 2010, 09:21

30.04-02.04був в Хрінниках. Прямо з пірсу на базі на опариша ловилась відбірна верховода, плотва та густера зустрічалась рідко. Також на живця добре ловився окунь 100-300 грам. На силікон вообще нехотів , тільки на живця. За 3 години наловили 4 кг окунів
Аватар користувача
Demi_DM
Ледар
Ледар
 
Повідомлень: 21
З нами з: 21 березня 2010, 01:00

Хрінники

Непрочитане повідомлення Vetal » 24 липня 2011, 02:10

Привіт усім. Трошки запізнілий звіт. В минулі вихідні відпочивав компанією на водосховищі. Взяв "арсенал" вудок і спін та дві махові вудки. В спінінг не впирався хоч і давно мріяв там порибалити, саме ним. (Ну не моє це НЕ МОЄ, і воби, і блешні, і спін, усе є, а риби немає). Відпочивали на базі "Динамо". Прибули в пятницю вечером приблизно о 20.30, їздив з дружиною та друзями. Хлопці взяли лодку ще того вечера пятниці і попливли, мені довелось залишитись на березі і не пошкодував, бо хлопці нічого не піймали. Далі колеги повернулись, культурна програмка: шпикачки, море пива, бутери, спілкування...КОМАРІ. СУПЕРРР.....В суботу ранок підйом, вирішив випливти з хлопцями на хижака, але погода внесла свої корективи, хоча думаю не вона завадила порибалити нормально мені на спін, і до цього обірвав дві вертухі, і два шмати гуми. Далі мені накрутило бороду на катухі, я остаточно "ПСІХАНУВ" і хлопці скинули мене на берег. Взяв махову вудку і на понтон біля бази, наживка перловка, пшеничка парена, мастирка. В улові мірна плотва, підлящик, верховода. Гарних риб не траплялось, прикормка була "саляпінка" змішана з "Фіш дрім універсал". Хмари закрутило і повалив дощ, хлопці лодкою повернулись без улова. На уху я піймав. Юшку вечером зварив, вийшла на славу. В неділю вранці підйом на лодці відразу вирішив не пливти, а взяв курс на мирну рибку. І скажу що не даремно. В 4.30 був на понтоні, краса: туман, схід сонця, поплавок, рибка..... КАЙФ....Піймав пару гарних підлящиків на перловку і пару гарних плоток на горох. Відпочинок думаю вдався. Рибалив в Хрінниках вперше і сподіваюсь не останній раз. Усім НІ хвоста ні луски !!! Пи. СИ. Браки і там почувають себе добре, навіть чудово, торгують лящами і линками прямо на базі. Ехх нема в мене автомата.....
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Подякували: 2 [Показувати]
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
 
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Звідки: Рівне
Телефон: 097-854-00-54

Re: ХРІННИЦЬКЕ водосховище.

Непрочитане повідомлення Dimon » 12 липня 2012, 15:09

Рибалив в на Хрінницькому водосховищі в районі с.Товпижин з вечора 06.07 по обід 08.07. Ловили на лодці на руслі. Вечір 06.07 розпочався з вирубування кілків та розкладання палатки. На воду виплили близько 19-00 поки вибрали місце, забили колки прикормили та почали ловить. Одразу почала клювати непогана плотвиця від долоні до 200 грам. Спочатку ловили по дві вудки, а потім вистачило і по одній. Результат близько 3,5 кг плотви та кілька густерок. А потім вечеря :al_kana_ft: Зранку планували встати в 04-00, але не склалося, встали в 05-00 зварили кави і на воду. Ще з самого ранку трохи попадала плотва, а коли почало пригрівати сонечко вона десь пропала і почала брати тільки густера розміром з лодошку, аколи вже сонце почало жарити не на шутку (12-00) то почав проскакувати підлящик 250-400 грам. В 14-00 не витримали сонця і на берег(улов близько 5 кг). Потім обід і зновуна воду. Результат ввечері аналогічний ранішньому тільки вже не попадалися залікові підлящики, але на тараньку в самий раз, і плотва почала брати коли вже сонце перестало припікати. Не буду описувати як ввечері посиділи, але встали наступного дня близько 07-00 і на воду. Кльов був такий як і минулого дня просиділи до 14-00 результат близько 4 кг. Рибалка сподобалась, як для першого разу на білу рибу думаю рибалка вдалась. Ловили на мастирку пшеницю та опариш.

Подякували: 14 [Показувати]
Dimon
Перехожий
Перехожий
 
Повідомлень: 14
З нами з: 27 серпня 2008, 00:00

Re: ХРІННИЦЬКЕ водосховище.

Непрочитане повідомлення platon » 06 травня 2013, 22:00

Сьогодні випадково попав в Хрінники :-)
Так як поїздка взагалі не планувалась спінінги відпочивали в дома :-(
Заскочивши до себе на дачу та знайшовши поплавчанку вирушив на водосховище.
Поки товариш вирішував свої питання (придбання земельної ділянки) я вирішив
трохи половити плотву, але вона вперто ігнорувала мою наживку.
Пройшовши трохи по березі замітив активний жор краснопірки.
Запропонована мною манка була повністю проігнорована :-(
Трохи подумавши, залажу в воду та дістаю пучок старого комиша з водоростями,
та трохи в ньому покопавшись знайшов кілька личинок "ЧОГОСЬ",що аж страшно
було брати в руки. І це принесло свої результати :-)
Всього було зловлено 22 краснопірки вагою від 30 і до 250гр :sh_ok:
Дрібна без затримки відпускалась назад.
Улов заважив 2.8кг.
Задоволення повний вагон :-) Ось так було відкрито сезон поплавочної ловлі.
Всім НХНЧ до зустрячі на водоймах
(на конкурс)
Зображення
Зображення
Зображення

Подякували: 19 [Показувати]
Аватар користувача
platon
Абориген
Абориген
 
Повідомлень: 147
З нами з: 11 квітня 2011, 21:27

Re: ХРІННИЦЬКЕ водосховище.

Непрочитане повідомлення forest » 16 липня 2015, 00:03

Ловив 12.07.15 р., в сумі близько 4 годин. Розпочав з водосховища, плавно перейшов на річку за ГЕС.
Рибалка виявилася дуже цікавою, 6 порваних повідків, зловлено такі види риб: густера , плотва, верховодка, бичок, піскар, карась, червонопірка і жерешок.
Основні приманки : черв'як, перловка, пшениця.
Відразу після закорму стала плотва 100+ грам, потім затишшя, яке пояснювалося присутністю великої риби і почали тріщати повідки ( чотири на водосховищі і два на річці) .Змінюєш повідки на грубші, як результат нуль клювань (повідки 0,10 мм.).
Маленьку густеру і верховодку до уваги не брав.
Цікаве клювання відбулось на річці, а саме - карася вагою , щоб не перебільшувати за кг. , близько двадцяти см. не вистачило до підхватки, він аж горів, як я його не крутив, але повідок він порвав...
Зловлено близько п'яти кг.
Декілька фото :
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

Подякували: 21 [Показувати]
forest
Балакучий
Балакучий
 
Повідомлень: 168
З нами з: 27 жовтня 2014, 10:36

Re: ХРІННИЦЬКЕ водосховище.

Непрочитане повідомлення xxOZ » 03 вересня 2018, 15:00

2.09
8:00 - 11:00

ЗображенняЗображення

Так как ни спин ни фидер(ловили на все что можно вообще придумать, и на что может клюнуть) ничего не принесли, а домой отсутствуя двое суток без рыбы вернуться слишком подозрительно... Расчехлил 4метровый мах и принялся ловить майонезную верховодку и красноперку. В итоге за часа 3 ок. штук 40. У друзей все аналогично.
У одно из них ночью кто-то вытянул на берег садок и наделал в нем дыр сожрав весь улов 1 числа :-) :-) Предположительно он :-) :-)
ЗображенняЗображення

Результат :facepalm: Всю забрал иначе домой не пустили бы :-) первым нагадил бы кот :-)
ЗображенняЗображення

П.С.
6 красноперек успешно добрались домой. :smilefish:
ЗображенняЗображення

Подякували: 11 [Показувати]
Аватар користувача
xxOZ
Балакучий
Балакучий
 
Повідомлень: 181
З нами з: 24 травня 2013, 23:10
Звідки: Ровно


Повернутись до Звіти

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Google [Bot]