р. Горинь

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення CRUSH » 05 червня 2015, 15:18

Недавно з товаришем проводили розвідку по добре всім знайомим місцям на річці в районі Хотині. Рибалили ввечері з 17 до 21 год.
ЗображенняЗображення
Одночасно з перевіркою наявності рибки проводили тест-драйв нових кормаків від ТМ Flagman. Оскільки ми двоє ловимо на шнур, тому використовували класичний патерностер в оснасці (без фідергама) та кормаки-сітки (бо є ще овал) з стабілізаторами вагою в 56г.
ЗображенняЗображення
Скажу відразу кормушки сподобалися. Міцний та вміру еластичний пластик не деформується коли набиваєш прикормку, та витримав мою вагу (вгруз в землю) коли я в сутінках ненароком наступив на кормак. Правда кормоємність по-справжньому літня 4,5 на 3 см, для весни та осені потрібні набагато меншого обєму. В повітрі ведуть себе стабільно (не крутяться), а при вимотуванні легко та швидко вспливають. Правда дистанція та глибина лову була не великою, треба ще потестити на великій воді.
ЗображенняЗображення
Рибка клювала стабільно. Особливо радувала своїми розмірами густьорка та плотвичка.
ЗображенняЗображення
Години дві (з чотирьох відведених на задоволення) ми підбирали гачки та довжину поводка. Бо покльовок було дуже багато, а реалізація спочатку була приблизно 1 до 6-7. І як результат майже чотири кг на двох.
ЗображенняЗображення
ГО "РІВНЕНСЬКИЙ РИБАЛЬСЬКИЙ КЛУБ"

Подякували: 27 [Показувати]
Аватар користувача
CRUSH
Балакучий
Балакучий
 
Повідомлень: 189
З нами з: 22 лютого 2015, 23:43

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення CRUSH » 09 червня 2015, 14:17

Одна-дві фотографії і всі зрозуміють де ми з кумом провели вечір в надії на вечірній кльов.
ЗображенняЗображення
Я вирішив, що не хочу ловити дрібну плотвичку, тому сів біля мосту в надії побачити шалене клювання головня. Поміняв шпулю з плетінкою на монолеску 0,23 від Preston Reflo MAX. Зв'язав на основній симетричну петлю + повідок 0,13 (Guru N-Gauge) 1,2м + гачок №12 (Owner Tenkara-D 50458) + кормушка Flagman. З наживки використовівав різні комбінації опариша та пінки.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Головня я так і не побачив, проте плотва (яку я не хотів ловити :wall: ) попадалась досить пристойного розміру.
ЗображенняЗображення
Тепер декілька слів від кума, результати якого були кращими по кількості зловленої риби. Ловив під ближньою бровкою. Оснастка - патерностер. Повідок 0,11(Guru N-Gauge) до 1м. Гачок Drennan Carbon Match #18. Насадка мотиль та пінка. Вперше використовував нові кормаки від Флагмана вагою 42 гр.,в яких все сподобалось окрім покраски груза (майже злізла фарба після десятка закидань). Кормушка чудово вспливала і тому втрати риби в траві, яка вже високо піднялася, були мінімальними. В улові були окунці, плотвичка, густьорка та підлящики. Хоча сам улов і не радує :cry_ing:
ЗображенняЗображення
ГО "РІВНЕНСЬКИЙ РИБАЛЬСЬКИЙ КЛУБ"

Подякували: 25 [Показувати]
Аватар користувача
CRUSH
Балакучий
Балакучий
 
Повідомлень: 189
З нами з: 22 лютого 2015, 23:43

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення AndreyK » 24 червня 2015, 01:48

Немного оживлю тему, раз никто не пишет.
На прошлых выходных (с вечера пятницы 19.06 и до обеда воскресенья 21.06) побывал на речке. Вместе с ilya, его отцом и ещё двумя знакомыми отправились на "дальний кордон" - в Дубровицкий район, километров на 5 ниже слияния Горыни со Случом. Места очень интересные, природа красивая и почти не загаженная (по сравнению с окрестностями Ровно) - всё что нужно для хорошего отдыха.

Зображення

Зображення

Зображення

С погодой конечно не очень повезло, синоптики на выходные обещали перемену погоды и дожди и это не предвещало хорошей рыбалки. Нельзя сказать, что клёва не было - клёв был и неплохой, рыбка на прикормку реагировала очень хорошо, но вот размеры... Основная рыба - мелкая густёрка длиной от половины (в основном) до ладони. Кроме неё регулярно попадалась довольно крупная верховодка (со дна, с глубины 3-4 м !!) и иногда пескари. За три дня самой крупной пойманной мной рыбой оказалась единственная белоглазка грамм 150-200. :-)
Что удивительно - никто из нашей компании так и не поймал ни одной плотвы. Пробовали различные наживки и насадки - горох, кукурузу, червяка, опарыша двух цветов, подёнку, пенопласт, и всевозможные их комбинации - безрезультатно, ничего крупнее ладошечной густёрки не клевало, видимо леща или другой крупной рыбы в это время в этом месте просто не было. :-(
Выставляли и донки на ночь на сома - с выползками, пиявками и живцами, но на большинстве донок наживка оказалась нетронутой, никто даже червяки не объедал. Единственный улов у меня - пескарик, непонятно как умудрившийся засечься на крупный крючок с выползком. :-)
Зображення

В последнее утро был ещё приятный бонус, ночью из-за поднявшейся бури с сильным дождём ребята оставили фидера на ночь и утром на одном из них оказался судачок 700 г, клюнувший на опарыша - "биг-фиш" нашей поездки. :-)

Зображення

Подякували: 22 [Показувати]
AndreyK
Модератор
Модератор
 
Повідомлень: 848
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Звідки: Ровно
Телефон: 0677966277

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ilya » 29 червня 2015, 14:58

Рибалив на Горині в п"ятницю ввечері і в суботу зранку! Як завжди з погодою щось не так :-)
П"ятниця 26.06. Глибина в місці лову до 2 м! Кормушки 40 гр, повідок 0.14 довжиною до 1 м, прикормка Флагман Лящ.
З 17 до 20 години жодної покльовки, з 20 проскакувала плотка, але вся незалікова
ЗображенняЗображення
Просидівши до години 23 почав збиратися, так як клювань не було!
Субота 27.06 На годиннику 5 ранку, місце лову те ж саме! Перша хороша покльовка в 6.30, але я її провтикав, чомусь був попущений фрикціон і я не підсік рибу! Друга через 30 хв, цього разу з підсічкою все добре і приємний підлящик зайшов у підсак!
ЗображенняЗображення
Клювання наступне було рівно через 30 хв і знову підлящик трохи менший, наступний кидок у воду і відразу покльовка і підсічка!
Було ще декілька покльовок які я нереалізував. В 9 годині кльов як відрізало, піднявся вітер і я просидів ще з годинку і почав збиратися!
ЗображенняЗображення
Все зловлено на опариша+черв"як!

Подякували: 23 [Показувати]
Аватар користувача
ilya
Абориген
Абориген
 
Повідомлень: 116
З нами з: 30 травня 2010, 10:12
Телефон: 0964558202

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ilya » 06 липня 2015, 21:59

Посидів з фідером і цих вихідних! Як і в попередньому звіті рибалив у п"ятницю ввечері і в суботу вранці на тому ж місці!
Після грози яка була на минулій неділі вода трохи піднялася, думав що трохи стане мутнішою, а вийшло навпаки... чиста як сльоза :) Тому і повідки використовував 0.1 до метра довжиною.
Перша покльовка була десь біля 20 години, до цього з 17 не було жодного подьоргування! На бутер з опариша і черв"яка спокусився мабуть стандартний для цього місця підлящик
ЗображенняЗображення
Думав нарешті почалось! Можливо і почалось, але почувся шум мотора, який навіть не думав зкидувати газу.... метрів за 50 від мене також сидів рибак якому першому "пощастило" зустрітися з цим човном!
Ну і через трохи часу човен пройшов і по моїх закинутих кормушках :wall: На зауваження мені відповіли, що не побачили.... ну з ким не буває... сам в таку ситуацію попадав.... але човен метрів через сто розвернувся... додав ще трошки газку і смачно пройшовся по закормленому мною місцю знову! Все б нічого....якби в човні сиділо п"яне бидло, я б все зрозумів.... але якщо в човні сидить рибак якого я особисто незнаю, але відносився з повагою через його трофеї і участь в різних рибацьких змаганнях..... ну якось так... відійшов я від теми.
Покльовок до 12 ночі я не побачив... мій закормлений стіл мотором мабуть на кілометр рознесло!
В 12 почав збиратися... активно в кущах веселилися бобри... повний місяць гарно освічував протилежний берег річки, до якого часто підходили пити воду лисиці :) А я тим часом зліпив великі кулі з кормом і глиною та щедро прикормив місце для ранкових трофеїв :-)
5 ранку.... субота... туман... активність риби на поверхні нульова... довго розписувати не буду.... риб закрив рот і мовчав...
Веселив себе лише тим, що ловив маленьких хрущів і підкормлював голавлика який постійно стояв під сусіднім кущем... Коли сонце піднялося вище по цетру річки курсували як підводні човни головні, явно за кілограм вагою.... але вони і хрущів моїх не рухали, не кажучи вже за опариша :)
Всім гарних рибалок!

Подякували: 20 [Показувати]
Аватар користувача
ilya
Абориген
Абориген
 
Повідомлень: 116
З нами з: 30 травня 2010, 10:12
Телефон: 0964558202

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Andriy P. » 19 липня 2015, 13:39

Ловив на річці вчора з 5 до 9 ранку. Кльов десь до пів7 був прекрасний, хороші покльовки були на кожному закиданні ,хоч не всі вдавалось реалізувать. Вся рибка в районі 100г. Майже все зловлено на кукурузку з морозилки(була заморожена ще восени). Клювало і на червя.яка чи опариша, проте кукурудза краще відсікала дрібноту. Прикормка: сухарі+макуха+трапер лящ спешл з додавання гороху та пшениці.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Подякували: 15 [Показувати]
Andriy P.
Ледар
Ледар
 
Повідомлень: 29
З нами з: 17 липня 2013, 21:06

р. Горинь

Непрочитане повідомлення ilya » 20 липня 2015, 15:34

Всім доброго дня! На цих вихідних трохи покаталися по Поліссю, трохи розвідки нових для себе місць і звісно надій на трофеї :)
Першим пунктом в поїздці було озеро Велике Почаївське, а в суботу від нього вирушили на Горинь!

Місця нові, карти з собою не взяли, тому їздили по польовим дорогам довго :-) Людей немає.... тишина.... в далечині побачили дядька і погнали до нього розпитати де вони рибу тут ловлять :-) Так як нам трапляються лише перекати і пісчані коси!
Виявилося чоловік переводив коня через понтон, трошки з ним порозмовляли, на запитання де краще нам зупинится відповів "Наши рибакоу удят ниже по речце" ну і ми відправилися "ниже по речце" :-)
Доїхали ми до ось такого місця
ЗображенняЗображення
Яким би не було красивим Велике Почаївське, Горинь для мене всеодно краща! Річка тут значно глибша ніж всюди, багато затоплених дерев! Рай для риби!
Багато натоптаних місць в самому коряжнику, але ловити там фідером трохи вдарить по гаманцю :-)
Місце ми вибрали на більш мілкому перекаті між двома ямами, можливо б і стали на глибині, але саме там на березі цілі горки от такої луски
ЗображенняЗображення
це нижче течії від місця лову
ЗображенняЗображення
це вище по течії
ЗображенняЗображення
Фідери вже зібрані і швиденько кормухи полетіли у воду! Кормушки використовував 50-60 гр таких повністю вистачало! Відразу почала атакувати верховодка розміром з оселедець :-) Але опариша і черв"яка я вирішив поберегти на ніч, так як місцевий сказав, рибалити зараз треба вночі! Вдень насадкою була кукурудза і перловка, але вона ігнорувалася навіть верховодкою!
Сонце припікає.... поки ми смажимося, смажиться і м"ясце
ЗображенняЗображення
На вечір небо почало затягувати хмарами... розгулявся вітер... кльову немає.... але є надія на ніч... надія швидко почала згасати коли на фоні чорних хмар почало блискати і гриміти....
Ніч провели в машині і без рибалки... палатку вітром завалило і залило водою :-) Довго не міг заснути... проснувшись в годині 7 побачив затягнути хмарами небо...прокапував дощик...
Перекусивши взяв один фідер і пішов пройтися по річці для розвідки! Дійшов до ямки і закинув прямо в неї, кормушка ще не лягла на дно і відразу покльовка! На опариша спокусилася білоглазка досить достойного розміру! Я вже подумав, що почалось, але не почалось... Просидівши ще пів годинки пішов далі і сів на виході з ямки, перед заваленим деревом, тут теж заробив декілька клювань підлящика, але майже всі вдпустив, забрав декілька, які глибоко ковтали приманку! Одне з клювань принесло кілька секунд задоволення і поскрипування фрикціону... але в результаті розігнутий гачок!
ЗображенняЗображення
Діло йшло до обіду.... сонце припікало... опариш окуклився... черв"яка теж вже немає...покльовок відповіно теж нестало :-)
На цьому вирішили дякувати Горині і збиратися назад в Рівне!
Висновки
1. Різниця в Горині де були цього разу і в Горині де були минулі рази не дуже велика, єдина різниця в наявності риби! Постійно на пісчаних косах бушував жерех, до якого я не міг докинути приманки, де є якісь коряжки завжди кипить вода! Але також туди з берега не дістанеш! Під берегом поверхня встелена мальком, постійно курсують понад обривами голавлики! Одни словом річка жива!
2. Вода як і всюди низька, в р-н парому взагалі по пояс перейти можна!
3. Наступного разу поки не впіймаю щось не поїду додому :-)
ЗображенняЗображення
Всім гарних рибалок!

Подякували: 12 [Показувати]
Аватар користувача
ilya
Абориген
Абориген
 
Повідомлень: 116
З нами з: 30 травня 2010, 10:12
Телефон: 0964558202

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення stal1n » 21 липня 2015, 16:18

Ілля, я не втримаюсь і напишу хоча б два слова. Ваші звіти просто чудові! Я як сам побував з вами на рибалці і померз зранку в машині. Гарно пишете, і все по ділу.
Єдине, що мене бентежить: ну що це за халепа така, що гачки гнуться :( хіба таке можливе в наш час японських технологій? що то за гачки такі?
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.

Подякував: 1 [Показувати]
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
 
Повідомлень: 2157
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Звідки: Йорк
Хто: Карасятник

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ilya » 22 липня 2015, 02:06

Дякую! Дуже приємно! На рахунок гачків... це все моє "жлобство"! Завжди користуюсь овнерівськими, але всі пообривав і поставив копію "певної" фірми, ну і резултат на лице!
Аватар користувача
ilya
Абориген
Абориген
 
Повідомлень: 116
З нами з: 30 травня 2010, 10:12
Телефон: 0964558202

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення stal1n » 22 липня 2015, 11:55

offtop
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
 
Повідомлень: 2157
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Звідки: Йорк
Хто: Карасятник

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення xxOZ » 02 серпня 2015, 12:06

Зображення

Гощанский р-н. С 16:00 до 00:00.
В качестве наживки червяк. Опарыш вообще молчал. Кормил мало, примерно 1кг. До 18 сидел перед входом в яму, но из-за безрыбья плюнул и перебрался на 20 метров ниже по течению к выходу из ямы.
Улов:
- Окунь больше ладони , пойман при поднятии кормушки со дна. Выход за червяком который болтался в 120см от кормушки на поводке 0,12. Фидерная равномерная проводка :-)
- тройка густер, два пескаря. Пескари словлены в период 16-18, густеры 22-23. Мелочь бесполезная, все в пределах ладони.
- деликатес в виде марены. Поймана в 21:00 в сумерках.

Зображення
Зображення


п.с. Был сегодня там же с 16:00 до 20:00. Точку раскормил хорошо, вода прозрачная, и недалеко от нее мимо плавали лещи от 2-х кг стайками по 2-3шт!! Оба фидера молчали. Только пополавок принес какой-никакой, но результат.

Подякували: 15 [Показувати]
Аватар користувача
xxOZ
Балакучий
Балакучий
 
Повідомлень: 181
З нами з: 24 травня 2013, 23:10
Звідки: Ровно

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення xxOZ » 12 серпня 2015, 11:28

Гощанський р-н, 9.08.15, 16:00 - 22:00.

В неділю вирішив трохи помахати палками.
В обідній час заскочив, купив два пакета прикормки, бо всі запаси закінчились. Приїхав маршруткою на дачу, закинув все в машину, сідаю заводитись... а стартер мовчить. Чутно лише як тихо клацає втягуюче реле. Що ж робити... Заводитись з толкача, а потім невідомо як завестись у відлюдному місці... Проте бажання їхати на рибалку бере верх. Скидую стартер з машини, пробую напряму - працює ідеально. Що за? Ставлю назад, повертаю ключ і... в тиші клацає реле. Міряю напругу - 9В, чого повинно з головю хватити що б завести машину. Фішки цілі, ніде переламів немає. Дивлюсь на схему і в око впадає одна фішка яка просто зєднує кабель, і на яку за багато років ніразу не звертав уваги, навіть не задумувався що вона з стартером повязана. Смикаю - 12,9В. Заводитись - з пів оберта. А вона ж, зараза, парила мені голову вже не один тиждень!. Дивлюсь на годинник - Пройшло 35 хвилин. Сідаю і їду на "своє" місце, де вихід з ями з чіткою високою бровкою і подальшою мілиною.
16:00 Розклався, закормив. Сижу жду. Знаю, що в тому місці чомусь опариш не працює, в наживці лише червяк. На квівертипах тиша. Проте риба активна, бо хижак в найближчому зіллі постійно ганяє "кільку".
Лише через дві години махання добився того, що квівертіп зарухався. Витягую.

Зображення

Далі постійно донімав пічкур. Клювання практично не видно, лише після того як снасті на березі, ставало зрозуміло, що там щось сиділо.
з 19 години стало цікавіше і кінець фідера задригався явно сильніше. Тягну на берег, а той кінець ліски тягне в зілля.
Потихеньку відтягую від них і через хвилину вже тримаю в руках її. Червонокнижний Усач (Марена).

Зображення
Зображення
Зображення

Хвилинна фотосессія і рибина феєрично-епічно відправляється назад в річку :-)Переживати не треба, жива-здорова поплила, але урок взяв, що у них дуже слаба дихалка і треба зводити до самого мінімума перебування на повітрі. Буквально 40-50секунд, і вона вже показує такі "коники".:hi_hi_hi:
Через декілька хвилин витягую густеру.

Зображення

Далі пів години затишшя. Хижак не дає спокій. Витягую спінінг і іду до тих корчів звідки доносилось хлюпання, попередньо вцепивши на фідери дзвінки. Повертаюсь з трофеєм. :)

Перестаю кормити, бо прикормка закінчилась. Але не біда, за хвилин десять один з фідерів засмикався. Чутно опір, і воно заводить в зілля. Доводиться продирати потихеньку крізь траву, що б не обірвати губу. Хлюпає на поверхні. Підтягую до себе.

Зображення

На цей раз декілька фото і відразу топити.

Ще церез пів години фідер майже скидує з підставки. Тягну, а той кінець то на дно тягне, то в корчі. Торхи поборовся і вже в руках вона. Біг-фіш і хет-трик в одній персоні!

Зображення

Через хвилин двадцять вцепився полосатий.

Зображення

Ще через декілька хвилин клювання і на березі фінальна риба.

Зображення

Посидів пів години - тиша. Зібрався і в 22:00 поїхав додому з масою задоволення. Це була найцікавіша рибалка за останній рік.

Подякували: 18 [Показувати]
Аватар користувача
xxOZ
Балакучий
Балакучий
 
Повідомлень: 181
З нами з: 24 травня 2013, 23:10
Звідки: Ровно

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення xxOZ » 16 серпня 2015, 08:43

Гощанський р-н. 16:00 - 21:30
Кормив багато, але результат лише один бичок. :facepalm: Фідери мовчали, незважаючи на різноманітні "танці з бубном". Донімало зілля яке кожні 5-6 хвилин вішалось на ліску.
п.с. Від скуки почав підкормлювати мишу. Докормив що відстань до неї залишилась - 30см. Майже ручна :-)
Зображення

Подякували: 14 [Показувати]
Аватар користувача
xxOZ
Балакучий
Балакучий
 
Повідомлень: 181
З нами з: 24 травня 2013, 23:10
Звідки: Ровно

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення xxOZ » 23 вересня 2015, 18:26

22 Вересня.
13.00 - 20.00
15км нижче по течії від Рівного.

Фідер Remixon Maverick 3m (тест 60-100)
Основна Jaxon 0,30
Асиметрична петля Jaxon 0,25
Повідок Trabucco флюр 0,10
Гачок Owner Pin Hook 16 (50922)
Наживка - Червяк

Вранці загрузив все в машину, сходив прикупив червяка і опариша і поїхав. Але не на рибалку. а в лікарню, де зняли гіпс(улов з останньої рибалки :-) ) Поки лікарів не було - шпигунське фото :-)

Зображення

Отже, позбувшись надоїдливого шматка, сів в машину, але їхати все ж так і залишилось незручно, весь час доводилось переключати передачі лівою. Заїхав за колегою по вчорашінй рибалці і поїхали на перевірене роками місце. Розложились, закинули... і тиша... Десь з 16до 16.30 трохи половили верховодку, що б хоч якось розвеселитись. І така тиша пробула аж до 18.00 Ніякі танці не допомагали, щоб врешті решт спокусити хочаб якусь мирну рибу. Напарник навіть встиг задрімати на пару хвилин мирно похропуючи збоку.
В 18.00 пропливаючий мимо іхтіандр підсказав що бачив косяк за 200метрів вище по течії. За це йому велике дякую :) . Швиденько змотуємось і туди.

Зображення

Перші пів години закорм залишками прикормки. Трохи лінь було іти до машини, тому в якості підставки - будяки :-) . В наступні після закорма 40 хвилин стало веселіше. В напарника влітає підуст нормального розміру. Вже через 2хв. в мене невеличкий окунь.

Зображення

Далі ще моїх два підусти з інтервалом в 5 хвилин і потім ще густера.

Зображення

Зображення

Добряче стемніло і клювати перестало, риба пішла спати. Ми ж зібрались і поїхали додому.

Улов - 2 підусти, 1 густера, 1 дрібний окунь, декілька верховодок розміру сайра і декілька розміру кілька :hi_hi_hi: .
Всю дрібноту відпускав.

Подякували: 17 [Показувати]
Аватар користувача
xxOZ
Балакучий
Балакучий
 
Повідомлень: 181
З нами з: 24 травня 2013, 23:10
Звідки: Ровно

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Рома » 28 вересня 2015, 10:06

Колеги досліджували північні райони р.Горинь. Результат ловлі на фото. Наживка - хробак, опариш.
Зображення
Зображення Romanmix2002

Подякували: 22 [Показувати]
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
 
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль

Поперед.Далі

Повернутись до Звіти

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Google [Bot]

cron